Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Manship na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Paul Manship
Ľudia otvárajú End of Day častejšie než akékoľvek lainé dielo od Paul Manship: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% všetkých zobrazení. John Johansen Portrait Medal (obverse) a United Fruit Company Medal (obverse) dopĺňajú pódiu. Paul Manship celkom zaznamenal 8 700 návštev, z toho 1 200 na stránke umelca a 7 500 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 7 700 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (98%) a telefóny (2%). Jedna kategória vyniká: Zemité tóny (Paleta farieb) získava 47% návštev, hoci predstavuje len 34% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Paul Manship
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Paul Manship sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
End of Day, 1909
300 návštev · 3,6%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 návštev · 2,4%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 návštev · 2,4%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 návštev · 2,4%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 návštev · 2,4%
-
6
Robert Frost, 1943
100 návštev · 1,2%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 návštev · 1,2%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 návštev · 1,2%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 návštev · 1,2%
-
10
United States Merchant Marine Distinguished Service Medal (obverse), 1942
100 návštev · 1,2%
Aká je popularita stránky Paul Manship môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 200 |
| Júl 2026 | 900 | 6 800 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Paul Manship?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Paul Manship?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,0% | 40,5% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 7,1% |
| Mierny jas | 10,0% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 10,7% |
| Luminózny | 36,0% | 33,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 60,0% | 61,9% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 10,7% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 19,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 52,3% | 38,2% |
| Zemité tóny | 34,1% | 47,4% |
| Pastelové tóny | 6,8% | 5,3% |
| Monochromatické | 4,5% | 5,3% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 4,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 46,4% |
| Vyvážené | 30,0% | 34,5% |
| Sýte | 20,0% | 19,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 40,0% | 39,3% |
| Jemný | 14,0% | 15,5% |
| Vyvážený | 8,0% | 3,6% |
| Výrazný | 8,0% | 8,3% |
| Vyhlásenie | 30,0% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 4,8% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 2,4% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 60,0% | 63,1% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Paul Manship v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The French Heroes Fund Obve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foe of Free Peoples Obv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distinguished Service Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irish Free State Coinage De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Heroes Fund Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Running Atalanta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kultur Medal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pierpont Morgan Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Jaccaci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Paul Manship?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 500 | 97,7% |
| telefóny | 200 | 2,3% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Paul Manship?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Paul Manship a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 300 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Paul Manship: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Paul Manship má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to End of Day: 300 návštev, čo predstavuje 4% z celkového počtu zobrazení umelca Paul Manship. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Paul Manship?
- 8 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 200 na stránke umelca a 7 500 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Paul Manship na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (98%) a telefóny (2%); vedie pou počítače s podielom 98%.
Existuje typ diela od Paul Manship, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 47% návštev z 34% katalógu.