Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Palma Vecchio na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Palma Vecchio
Ľudia otvárajú The Adoration of the Shepherds with a Donor častejšie než akékoľvek lainé dielo od Palma Vecchio: 1 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. The Holy Family with St Mary Magdalen a Venus dopĺňajú pódiu. Palma Vecchio celkom zaznamenal 2 800 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 2 400 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 133% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 800 návštevami. Jedna kategória vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 92% návštev, hoci predstavuje len 44% katalógu.
Top 9: najčastejšie otvárané diela umelca Palma Vecchio
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 9 diel umelca Palma Vecchio sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Adoration of the Shepherds with a Donor
1 300 návštev · 50,0%
-
2
The Holy Family with St Mary Magdalen, 1514
300 návštev · 11,5%
-
3
Venus, 1520
200 návštev · 7,7%
-
4
Christ at the Column
200 návštev · 7,7%
-
5
Portrait of a Young Woman
200 návštev · 7,7%
-
6
Venus in a Landscape, 1520
100 návštev · 3,8%
-
7
La Resurrection de Lazare
100 návštev · 3,8%
-
8
Madonna y niño con los Comisarios
100 návštev · 3,8%
-
9
Portrait of a Man
100 návštev · 3,8%
Aká je popularita stránky Palma Vecchio môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 700 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Palma Vecchio?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Palma Vecchio?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 42,0% | 76,9% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 23,1% |
| Mierny jas | 12,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 6,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 3,9% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 26,9% |
| Vyvážene jemná | 36,0% | 61,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 7,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 81,0% | 92,0% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 8,0% |
| Neutrálne tóny | 7,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 38,0% | 19,2% |
| Vyvážené | 56,0% | 73,1% |
| Sýte | 6,0% | 7,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 7,7% |
| Jemný | 16,0% | 3,9% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,0% | 61,5% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 26,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 3,9% |
| Vyvážená harmónia | 24,0% | 3,9% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 92,3% |
| Jednotná paleta | 18,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Palma Vecchio v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Blonde Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacred Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lucretia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sacred Conversation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Palma Vecchio?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Palma Vecchio a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
Palma Vecchio: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Palma Vecchio má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Adoration of the Shepherds with a Donor: 1 300 návštev, čo predstavuje 50% z celkového počtu zobrazení umelca Palma Vecchio. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 9.
Koľko návštev má Palma Vecchio?
- 2 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 400 na stránke umelca a 2 400 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Palma Vecchio, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 92% návštev z 44% katalógu.