Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Oluf Høst na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Oluf Høst: čísla v niekoľkých riadkoch
Bognemark towards evening je hviezda: 700 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 64% všetkých zobrazení umelca Oluf Høst. Nasledujú Winternight, southwest sky a Winter day by the sea, east Bornholm. Spolu stránka umelca (1 300 návštev) a diela (600 návštev) tvoria celkom 1 900 návštev. Najlepší mesiac: Okt 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Neutrálne tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 100% návštev oproti 20% v katalógu.
Oluf Høst: 3 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Oluf Høst.
Kedy ľudia navštevujú stránku Oluf Høst?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 1 200 | 400 |
Kedy sú diela umelca Oluf Høst obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Oluf Høst v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 35,7% | 63,6% |
| Mierny jas | 35,7% | 27,3% |
| Svetlá rovnováha | 14,3% | 9,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,9% | 9,1% |
| Subtelné tóny farieb | 28,6% | 63,6% |
| Vyvážene jemná | 21,4% | 27,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,1% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 20,0% | 100,0% |
| Prírodné témy | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,9% | 9,1% |
| Vyvážené | 42,9% | 90,9% |
| Sýte | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 0,0% |
| Jemný | 35,7% | 90,9% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 28,6% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 35,7% | 72,7% |
| jemne prepojená paleta | 21,4% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 27,3% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Oluf Høst podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Winternight, southwest sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Horse and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset by Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter day by the sea, east… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bognemark. Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape. Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Slaughtering of Pigs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter II. A Farm House, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Oluf Høst?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 46,7% |
| dánsky | 500 | 33,3% |
| fínsky | 200 | 13,3% |
| francúzsky | 100 | 6,7% |
Koľko je denných návštev u Oluf Høst a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 300 |
| po 19 Okt | 200 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 300 |
| pi 23 Okt | 900 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 100 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 200 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 200 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Oluf Høst
Aké diela od Oluf Høst si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Bognemark towards evening, s 700 návštevami alebo 64% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 3 diel.
Aké je publikum Oluf Høst na ArtsDot.com?
- 1 900 návštev za dvanásť mesiacov: 1 300 na stránke umelca a 600 u jeho diel.
Ktoré diela Oluf Høst najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Neutrálne tóny (Paleta farieb) tvoria 100% návštev, hoci predstavujú len 20% katalógu.