Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Norman Macbeth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Norman Macbeth
Ľudia otvárajú Mrs Adam Primrose častejšie než akékoľvek lainé dielo od Norman Macbeth: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení. William Forrest (1805–1889), HRSA a A Portion of Old Greenock (James Weir's Property, 20–22 West Blackhall Street, 1845) dopĺňajú pódiu. Norman Macbeth celkom zaznamenal 2 600 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 2 000 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 67% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 800 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 38% návštev, hoci predstavuje len 24% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Norman Macbeth
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Norman Macbeth sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Mrs Adam Primrose, 1871
400 návštev · 19,0%
-
2
William Forrest (1805–1889), HRSA
400 návštev · 19,0%
-
3
A Portion of Old Greenock (James Weir's Property, 20–22 West Blackhall Street, 1845), 1845
300 návštev · 14,3%
-
4
William Ferguson of Kinmundy (1823–1904), 1885
300 návštev · 14,3%
-
5
William Forrest (1805–1889), ARA
200 návštev · 9,5%
-
6
Reverend William Lindsay Alexander (1808–1884), Theologian, 1875
100 návštev · 4,8%
-
7
John Walker (d.1866), Sugar Refiner, 1866
100 návštev · 4,8%
-
8
Reverend Andrew Thomson (1842–1901), DD, 1878
100 návštev · 4,8%
-
9
Patrick Fairbairn (1805–1874), DD, 1871
100 návštev · 4,8%
-
10
Archibald Gardener
100 návštev · 4,8%
Aká je popularita stránky Norman Macbeth môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 400 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Norman Macbeth?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Norman Macbeth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 97,0% | 85,7% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 3,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 72,7% | 81,0% |
| Subtelné tóny farieb | 21,2% | 4,8% |
| Vyvážene jemná | 6,1% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 93,9% | 85,7% |
| Vyvážené | 6,1% | 14,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 54,5% | 33,3% |
| Jemný | 27,3% | 28,6% |
| Vyvážený | 9,1% | 19,1% |
| Výrazný | 9,1% | 19,1% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,1% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 4,8% |
| Vyvážená harmónia | 24,2% | 38,1% |
| Silná farebná jednota | 54,5% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 3,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Norman Macbeth v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Forrest (1805–1889)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Sir John Steell (1804–1891)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Blackadder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Ferguson of Kinmund… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Sir James Young Simpson (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir David Brewster (1781–18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Josiah Livingston | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir James Young Simpson (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend Andrew Thomson (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Forrest (1805–1889)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Norman Macbeth?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Norman Macbeth a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 400 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Norman Macbeth: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Norman Macbeth má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Mrs Adam Primrose: 400 návštev, čo predstavuje 19% z celkového počtu zobrazení umelca Norman Macbeth. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Norman Macbeth?
- 2 600 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 2 000 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Norman Macbeth, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 38% návštev z 24% katalógu.