Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nicolas-Antoine Taunay na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Nicolas-Antoine Taunay na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Nicolas-Antoine Taunay na ArtsDot.com: Tropeiros Negociando Um Cavalo s celkom 300 návštevami, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Le Theatre De La Folie a Portrait Of Félix-émile Taunay. Celkovo malo Nicolas-Antoine Taunay 2 100 návštev: 800 návštev stránky umelca a 1 300 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 600 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Monochromatický (Intenzita farieb): 62% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 31% umeleckej kolekcie umelca.
10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Nicolas-Antoine Taunay
Toto je 10 dielov umelca Nicolas-Antoine Taunay, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Tropeiros Negociando Um Cavalo
300 návštev · 18,8%
-
2
Le Theatre De La Folie
200 návštev · 12,5%
-
3
Portrait Of Félix-émile Taunay
200 návštev · 12,5%
-
4
The Departure of the Prodigal Son
100 návštev · 6,2%
-
5
Mountain Landscape, 1776
100 návštev · 6,2%
-
6
Villagers dancing by a gatehouse, an aqueduct beyond
100 návštev · 6,2%
-
7
Moses Rescued From The Water
100 návštev · 6,2%
-
8
View From The Outeiro, The Beach And The Church Of Glória
100 návštev · 6,2%
-
9
Napolitan Celebration
100 návštev · 6,2%
-
10
The Billiard Room, 1810
100 návštev · 6,2%
Koľko ľudí navštevuje stránku Nicolas-Antoine Taunay každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 1 000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela od Nicolas-Antoine Taunay?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Nicolas-Antoine Taunay?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Elegantný | 33,3% | 50,0% |
| Romantický | 33,3% | 50,0% |
| Zemitý | 33,3% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,9% | 43,8% |
| Mäkký tieň | 15,4% | 12,5% |
| Mierny jas | 26,9% | 31,2% |
| Svetlá rovnováha | 30,8% | 12,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,2% | 18,8% |
| Subtelné tóny farieb | 61,5% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 15,4% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,9% | 6,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,8% | 62,5% |
| Vyvážené | 65,4% | 31,2% |
| Sýte | 3,9% | 6,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,9% | 6,2% |
| Jemný | 7,7% | 6,2% |
| Vyvážený | 11,5% | 18,8% |
| Výrazný | 19,2% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 57,7% | 56,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,5% | 18,8% |
| jemne prepojená paleta | 19,2% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 7,7% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 30,8% | 43,8% |
| Jednotná paleta | 30,8% | 18,8% |
Ktoré diela umelca Nicolas-Antoine Taunay majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Billiard Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Departure of the Prodig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Infanta Maria Da Assunção o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropeiros Negociando Um Cav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Mountain Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Félix-émile Tau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Largo Da Carioca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Country Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Nicolas-Antoine Taunay?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 50,0% |
| španielsky | 200 | 50,0% |
Koľko návštev má Nicolas-Antoine Taunay denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 300 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky týkajúce sa Nicolas-Antoine Taunay na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Nicolas-Antoine Taunay sú najpopulárnejšie?
- Tropeiros Negociando Um Cavalo je najobľúbenejším dielom s 300 návštevami (19% všetkých zobrazení umelca Nicolas-Antoine Taunay). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Nicolas-Antoine Taunay na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Nicolas-Antoine Taunay 2 100 návštev: 800 na stránke umelca a 1 300 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Nicolas-Antoine Taunay najradšej?
- Uprednostňujú Monochromatický (Intenzita farieb): 62% návštev oproti 31% umeleckého katalógu.