Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Mingering Mike na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Mingering Mike
Ľudia otvárajú MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Mingering Mike: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých zobrazení. HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE a ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN dopĺňajú pódiu. Mingering Mike celkom zaznamenal 3 700 návštev, z toho 700 na stránke umelca a 3 000 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 300 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (100%). Jedna kategória vyniká: Sýte (Intenzita farieb) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 32% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Mingering Mike
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Mingering Mike sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE), 1970
200 návštev · 5,9%
-
2
HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE, 1972
200 návštev · 5,9%
-
3
ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN, 1970
200 návštev · 5,9%
-
4
JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH WAR INTO IT, 1971
200 návštev · 5,9%
-
5
LIFE IS A BITCH, 1974
200 návštev · 5,9%
-
6
Gold Pot Records LIVE, FROM PARIS, MINGERING MIKE REVUE (A), 1972
200 návštev · 5,9%
-
7
Mingering Mike SICKLE CELL ANEMIA, 1972
100 návštev · 2,9%
-
8
GOLD POT RECORDS LIVE FROM PARIS THE MINGERING MIKE REVUE ALL DECISION STARS, 1972
100 návštev · 2,9%
-
9
MING WAR RECORDS SOUND TRACK FROM THE MOTION PICTURE STAKE OUT, 1972
100 návštev · 2,9%
-
10
GEMS I FOUND PEACE IN SAIGON SALLY I'VE FORT BATTLES IN SAIGON NOW I'VE GOT TO FIGHT IN WASHINGTON, 1972
100 návštev · 2,9%
Aká je popularita stránky Mingering Mike môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 600 | 2 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Mingering Mike?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Mingering Mike?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 5,9% |
| Mierny jas | 8,0% | 8,8% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 44,1% |
| Luminózny | 52,0% | 41,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 32,4% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 17,6% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 20,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 14,7% |
| Sýta farba | 10,0% | 14,7% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,3% | 70,6% |
| Pastelové tóny | 22,4% | 8,8% |
| Prírodné témy | 2,0% | 8,8% |
| Žiarivé a výrazné | 4,1% | 5,9% |
| Tmavé tóny | 2,0% | 5,9% |
| Zemité tóny | 4,1% | 0,0% |
| Teplé tóny | 2,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 20,6% |
| Vyvážené | 46,0% | 29,4% |
| Sýte | 32,0% | 50,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 17,6% |
| Jemný | 18,0% | 14,7% |
| Vyvážený | 8,0% | 11,8% |
| Výrazný | 12,0% | 2,9% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 52,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 8,8% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 2,9% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 34,0% | 38,2% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Mingering Mike v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord's House JUST IN TIME F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DON'T TRY AND TAKE IT ALL I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision CHANNELS OF A DREAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| MINGERING MIKE CHANNELS OF… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BLACKBALLED | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MINGER MINGER'S GOLD SUPERS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision FROM OUR MIND TO Y… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GEMS I FOUND PEACE IN SAIGO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ramit ALBUM ONE IN MY CORNE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Mingering Mike?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 100,0% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Mingering Mike?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Mingering Mike a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Mingering Mike: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Mingering Mike má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE): 200 návštev, čo predstavuje 6% z celkového počtu zobrazení umelca Mingering Mike. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Mingering Mike?
- 3 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 700 na stránke umelca a 3 000 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Mingering Mike na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (100%); vedie pou počítače s podielom 100%.
Existuje typ diela od Mingering Mike, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Sýte (Intenzita farieb): 50% návštev z 32% katalógu.