Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Meindert Hobbema na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Meindert Hobbema
Ľudia otvárajú River Landscape with Fishermen častejšie než akékoľvek lainé dielo od Meindert Hobbema: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. LA FERME a The road to middelharnis dopĺňajú pódiu. Meindert Hobbema celkom zaznamenal 1 800 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 1 300 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 200 návštevami. Jedna kategória vyniká: Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb) získava 19% návštev, hoci predstavuje len 13% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Meindert Hobbema
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Meindert Hobbema sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 návštev · 12,5%
-
2
LA FERME
200 návštev · 12,5%
-
3
The road to middelharnis
200 návštev · 12,5%
-
4
The Water Mill 1
200 návštev · 12,5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 návštev · 6,2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 návštev · 6,2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 návštev · 6,2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 návštev · 6,2%
-
9
Meyndert the water mill
100 návštev · 6,2%
-
10
A Watermill
100 návštev · 6,2%
Aká je popularita stránky Meindert Hobbema môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Meindert Hobbema?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Meindert Hobbema?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,9% | 12,5% |
| Mäkký tieň | 44,7% | 37,5% |
| Mierny jas | 39,5% | 37,5% |
| Svetlá rovnováha | 7,9% | 12,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 43,8% |
| Subtelné tóny farieb | 47,4% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 2,6% | 6,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 57,9% | 56,2% |
| Vyvážené | 42,1% | 43,8% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 5,3% | 6,2% |
| Vyvážený | 2,6% | 6,2% |
| Výrazný | 15,8% | 18,8% |
| Vyhlásenie | 76,3% | 68,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 13,2% | 18,8% |
| jemne prepojená paleta | 2,6% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 21,1% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 55,3% | 56,2% |
| Jednotná paleta | 7,9% | 12,5% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Meindert Hobbema v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meyndert the water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Watermill beside a Woody… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Street under Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Meindert Hobbema?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Meindert Hobbema a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 500 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 600 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Meindert Hobbema: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Meindert Hobbema má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to River Landscape with Fishermen: 200 návštev, čo predstavuje 12% z celkového počtu zobrazení umelca Meindert Hobbema. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Meindert Hobbema?
- 1 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 1 300 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Meindert Hobbema, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Nesúradná paleta farieb (Harmónia farieb): 19% návštev z 13% katalógu.