Maximilien Luce Štatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela

1858 – 1941

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maximilien Luce na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Krátka verzia pre Maximilien Luce

Ľudia otvárajú Steelworks častejšie než akékoľvek lainé dielo od Maximilien Luce: 3 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) a Fleurs dans un vase dopĺňajú pódiu. Maximilien Luce celkom zaznamenal 12 500 návštev, z toho 1 500 na stránke umelca a 11 000 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 175% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 10 500 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (90%), telefóny (9%) a tablety (2%). Jedna kategória vyniká: Dramatické (Atmosféra) získava 69% návštev, hoci predstavuje len 0% katalógu.

Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Maximilien Luce

Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Maximilien Luce sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.

  1. Steelworks 1 Steelworks, 1895 3 000 návštev · 25,0%
  2. A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) 2 A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune), 1903 400 návštev · 3,3%
  3. Fleurs dans un vase 3 Fleurs dans un vase 400 návštev · 3,3%
  4. The Pile Drivers 4 The Pile Drivers, 1902 300 návštev · 2,5%
  5. The Slag Heaps of Sacré Madame 5 The Slag Heaps of Sacré Madame, 1897 300 návštev · 2,5%
  6. The Quai Conti, Daytime 6 The Quai Conti, Daytime, 1896 300 návštev · 2,5%
  7. The Brickyard 7 The Brickyard, 1908 200 návštev · 1,7%
  8. War Scene 8 War Scene, 1914 200 návštev · 1,7%
  9. View of London (Cannon Street) 9 View of London (Cannon Street), 1893 200 návštev · 1,7%
  10. The Seine at Herblay 10 The Seine at Herblay, 1890 200 návštev · 1,7%

Aká je popularita stránky Maximilien Luce môc, môc po móci?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 2026100400
Júl 20261 2009 300
Aug 20260400
Sep 2026200900

Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Maximilien Luce?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Maximilien Luce v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
The Pile Drivers0000000002000100
Region of Paris, View of Mo…00000000000100
View of the Observatory Qua…000000000000
The Brickyard00000000020000
A Paris Street in May 1871…00000000020000
The Seine at Herblay000000000000
Steelworks0000000003 00000
Quay at Camaret, Finistère000000000000
Slag Heap00000000010000
Navvies000000000000

Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Maximilien Luce?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače11 20089,6%
telefóny1 1008,8%
tablety2001,6%

V akých jazykoch sa číta tvorba Maximilien Luce?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
JazykNávštevyZdieľať
maďarsky100100,0%

Ako vyzerajú denné návštevy u Maximilien Luce a aká je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DeňNávštevy
po 21 Sep0
ut 22 Sep0
st 23 Sep0
št 24 Sep400
pi 25 Sep200
so 26 Sep0
ne 27 Sep0
po 28 Sep0
ut 29 Sep0
st 30 Sep0
št 1 Okt0
pi 2 Okt0
so 3 Okt0
ne 4 Okt100
po 5 Okt0
ut 6 Okt400
st 7 Okt300
št 8 Okt0
pi 9 Okt0
so 10 Okt100
ne 11 Okt100
po 12 Okt (predpoveď)0
ut 13 Okt (predpoveď)300
st 14 Okt (predpoveď)200
št 15 Okt (predpoveď)300
pi 16 Okt (predpoveď)100
so 17 Okt (predpoveď)100
ne 18 Okt (predpoveď)100
po 19 Okt (predpoveď)0
ut 20 Okt (predpoveď)300
st 21 Okt (predpoveď)200
št 22 Okt (predpoveď)300
pi 23 Okt (predpoveď)100
so 24 Okt (predpoveď)100
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)0
ut 27 Okt (predpoveď)300
st 28 Okt (predpoveď)200
št 29 Okt (predpoveď)300
pi 30 Okt (predpoveď)200
so 31 Okt (predpoveď)100
ne 1 Nov (predpoveď)200

Maximilien Luce: rýchle odpovede

Ktoré dielo od Maximilien Luce má najvyššiu početnosť zobrazení?

Je to Steelworks: 3 000 návštev, čo predstavuje 25% z celkového počtu zobrazení umelca Maximilien Luce. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.

Koľko návštev má Maximilien Luce?

12 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 1 500 na stránke umelca a 11 000 na jednotlivých díloch.

Pozorujú ľudia Maximilien Luce na telefóne alebo na počítači?

Oba: podiel návštev podľa pou počítače (90%), telefóny (9%) a tablety (2%); vedie pou počítače s podielom 90%.

Existuje typ diela od Maximilien Luce, ktoré ľudia preferujú?

Áno, Dramatické (Atmosféra): 69% návštev z 0% katalógu.