Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Maxfield Parrish na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Maxfield Parrish: čísla v niekoľkých riadkoch
Garden of Opportunity je hviezda: 900 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení umelca Maxfield Parrish. Nasledujú ecstasy a Sleeping Beauty. Spolu stránka umelca (3 800 návštev) a diela (9 100 návštev) tvoria celkom 12 900 návštev. Záujem rastie, medzi Aug 2026 a Sep 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 567%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (9 600 návštev). Podľa zariadenia: pou počítače (78%), telefóny (21%) a tablety (2%). Návštevy vy favorujú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb), čo predstavuje 24% návštev oproti 6% v katalógu.
Maxfield Parrish: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Maxfield Parrish.
-
1
Garden of Opportunity
900 návštev · 6,9%
-
2
ecstasy
500 návštev · 3,8%
-
3
Sleeping Beauty
400 návštev · 3,1%
-
4
Ali Baba and The Forty Thieves, 1909
400 návštev · 3,1%
-
5
Riverbank in Autumn
400 návštev · 3,1%
-
6
Princess Parizade Bringing Home the Singing Tree
400 návštev · 3,1%
-
7
Moonlit Night, Winter
300 návštev · 2,3%
-
8
Adam and Eve
300 návštev · 2,3%
-
9
old king cole
300 návštev · 2,3%
-
10
untitled (5959)
300 návštev · 2,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Maxfield Parrish?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 1 000 |
| Júl 2026 | 2 500 | 7 100 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 1 200 | 800 |
Kedy sú diela umelca Maxfield Parrish obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Maxfield Parrish v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 19,9% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 51,1% |
| Mierny jas | 38,0% | 22,9% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 3,8% |
| Luminózny | 6,0% | 2,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 10,0% | 4,6% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 18,3% |
| Vyvážene jemná | 34,0% | 42,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 38,0% | 33,6% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,5% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 51,3% | 41,7% |
| Zemité tóny | 32,4% | 47,9% |
| Neutrálne tóny | 13,5% | 10,4% |
| Pastelové tóny | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,0% | 5,3% |
| Vyvážené | 46,0% | 60,3% |
| Sýte | 40,0% | 34,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 3,0% |
| Jemný | 8,0% | 6,9% |
| Vyvážený | 14,0% | 14,5% |
| Výrazný | 12,0% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 58,0% | 54,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 27,5% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 24,4% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 12,2% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 26,7% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 9,2% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Maxfield Parrish podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jason and His Teacher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the lantern bearers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Riverbank in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sleeping Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jack and the Beanstalk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| cobble hill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aladdin and The African Mag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Strong-based Promontory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Chefs at the Table: Hea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Maxfield Parrish?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 10 000 | 77,5% |
| telefóny | 2 700 | 20,9% |
| tablety | 200 | 1,6% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Maxfield Parrish?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 1 400 | 66,7% |
| francúzsky | 200 | 9,5% |
| taliansky | 200 | 9,5% |
| japonsky | 200 | 9,5% |
| nemecky | 100 | 4,8% |
Koľko je denných návštev u Maxfield Parrish a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 800 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 700 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 600 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 300 |
| ut 6 Okt | 400 |
| st 7 Okt | 400 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 500 |
| so 17 Okt | 500 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 100 |
Čo sa ľudia pýtajú o Maxfield Parrish
Aké diela od Maxfield Parrish si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Garden of Opportunity, s 900 návštevami alebo 7% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Maxfield Parrish na ArtsDot.com?
- 12 900 návštev za dvanásť mesiacov: 3 800 na stránke umelca a 9 100 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Maxfield Parrish?
- Publikum pochádza z pou počítače (78%), telefóny (21%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 78% návštev.
Ktoré diela Maxfield Parrish najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) tvoria 24% návštev, hoci predstavujú len 6% katalógu.