Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marguerite Zorach na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Marguerite Zorach
Ľudia otvárajú Tapestry Design častejšie než akékoľvek lainé dielo od Marguerite Zorach: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 5% všetkých zobrazení. Blouse a (Portrait of Unidentified Woman) dopĺňajú pódiu. Marguerite Zorach celkom zaznamenal 4 500 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 4 000 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 4 200 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (98%) a telefóny (2%). Jedna kategória vyniká: Vyhlásenie (Kontrast) získava 19% návštev, hoci predstavuje len 12% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Marguerite Zorach
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Marguerite Zorach sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Tapestry Design, 1968
200 návštev · 4,7%
-
2
Blouse, 1968
200 návštev · 4,7%
-
3
(Portrait of Unidentified Woman), 1923
200 návštev · 4,7%
-
4
Merry Xmas from W and M and Tessim Zorach, 1915
200 návštev · 4,7%
-
5
(Reclining Cat with Plate of Bananas)
200 návštev · 4,7%
-
6
(Female in Chair, Arms Raised)
200 návštev · 4,7%
-
7
(Two Figures)
200 návštev · 4,7%
-
8
New Hampshire Family
200 návštev · 4,7%
-
9
Scarf, 1968
100 návštev · 2,3%
-
10
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, 1931
100 návštev · 2,3%
Aká je popularita stránky Marguerite Zorach môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 3 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Marguerite Zorach?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Marguerite Zorach?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 14,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 11,6% |
| Mierny jas | 8,0% | 4,7% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 7,0% |
| Luminózny | 68,0% | 62,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 44,2% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 30,2% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 25,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatické | 52,3% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 36,4% | 38,9% |
| Zemité tóny | 9,1% | 11,1% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 37,2% |
| Vyvážené | 36,0% | 37,2% |
| Sýte | 32,0% | 25,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 82,0% | 69,8% |
| Jemný | 2,0% | 4,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 4,0% | 7,0% |
| Vyhlásenie | 12,0% | 18,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 11,6% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 4,7% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 7,0% |
| Silná farebná jednota | 12,0% | 11,6% |
| Jednotná paleta | 74,0% | 65,1% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Marguerite Zorach v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Memories of My California C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Provincetown Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mother, Child and Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ships in the Harbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Merry Christmas from the Zo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Souls | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Two Women) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Marguerite Zorach?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 400 | 97,8% |
| telefóny | 100 | 2,2% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Marguerite Zorach?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Marguerite Zorach a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Marguerite Zorach: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Marguerite Zorach má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Tapestry Design: 200 návštev, čo predstavuje 5% z celkového počtu zobrazení umelca Marguerite Zorach. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Marguerite Zorach?
- 4 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 4 000 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Marguerite Zorach na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (98%) a telefóny (2%); vedie pou počítače s podielom 98%.
Existuje typ diela od Marguerite Zorach, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 19% návštev z 12% katalógu.