Marc NattierŠtatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela
1685
–
1766
Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Marc Nattier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Marc Nattier
Ľudia otvárajú Portrait of Catherine I častejšie než akékoľvek lainé dielo od Marc Nattier: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých zobrazení. 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' a Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick dopĺňajú pódiu. Marc Nattier celkom zaznamenal 6 100 návštev, z toho 900 na stránke umelca a 5 200 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 5 400 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (98%) a tablety (2%). Jedna kategória vyniká: Romantický (Emocionálny tón) získava 78% návštev, hoci predstavuje len 67% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Marc Nattier
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Marc Nattier sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Marc Nattier môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
600
4 800
Aug 2026
200
0
Sep 2026
100
0
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Marc Nattier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Marc Nattier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Elegantný
88,9%
96,3%
Klasika
11,1%
0,0%
Romantický
0,0%
3,7%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Romantický
66,7%
77,8%
Kontemplatívny
22,2%
7,4%
Pokojná
11,1%
3,7%
Vášnivý
0,0%
7,4%
Éterický
0,0%
3,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
58,0%
50,0%
Mäkký tieň
30,0%
33,3%
Mierny jas
6,0%
1,8%
Svetlá rovnováha
4,0%
14,8%
Luminózny
2,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
40,0%
50,0%
Subtelné tóny farieb
30,0%
14,8%
Vyvážene jemná
24,0%
33,3%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
1,8%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
74,4%
76,7%
Neutrálne tóny
10,3%
11,6%
Tmavé tóny
12,8%
2,3%
Monochromatické
2,6%
9,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
62,0%
51,8%
Vyvážené
34,0%
44,4%
Sýte
4,0%
3,7%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
26,0%
24,1%
Jemný
24,0%
16,7%
Vyvážený
18,0%
22,2%
Výrazný
20,0%
22,2%
Vyhlásenie
12,0%
14,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
9,3%
jemne prepojená paleta
16,0%
13,0%
Vyvážená harmónia
20,0%
18,5%
Silná farebná jednota
40,0%
33,3%
Jednotná paleta
18,0%
25,9%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Marc Nattier v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Marie Adelaide of France as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madame Henriette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Catherine I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Madame Le Fèvre de Caumarti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Louis XV of Fra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'Mademoiselle de Clermont '…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Joseph Bonnier de la Mosson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Komtesová Tessin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Marc Nattier?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
6 000
98,4%
tablety
100
1,6%
V akých jazykoch sa číta tvorba Marc Nattier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
francúzsky
100
100,0%
Ako vyzerajú denné návštevy u Marc Nattier a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
ut 22 Sep
0
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
0
so 26 Sep
100
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
100
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
200
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
200
po 12 Okt
0
ut 13 Okt (predpoveď)
0
st 14 Okt (predpoveď)
100
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
100
ne 18 Okt (predpoveď)
200
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
200
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
200
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
200
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
300
po 2 Nov (predpoveď)
100
Marc Nattier: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Marc Nattier má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Portrait of Catherine I: 600 návštev, čo predstavuje 11% z celkového počtu zobrazení umelca Marc Nattier. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Marc Nattier?
6 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 900 na stránke umelca a 5 200 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Marc Nattier na telefóne alebo na počítači?
Oba: podiel návštev podľa pou počítače (98%) a tablety (2%); vedie pou počítače s podielom 98%.
Existuje typ diela od Marc Nattier, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Romantický (Emocionálny tón): 78% návštev z 67% katalógu.