Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Franz Marc na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Franz Marc na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Franz Marc na ArtsDot.com: Blue Horse I s celkom 100 návštevami, čo predstavuje 100% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Celkovo malo Franz Marc 3 500 návštev: 3 500 návštev stránky umelca a 0 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 600% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Sep 2026 s 2 800 návštevami. Ľudia si prehliadajú obsah na telefóny (54%), pou počítače (31%) a tablety (14%).
1 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Franz Marc
Toto je 1 dielov umelca Franz Marc, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
Koľko ľudí navštevuje stránku Franz Marc každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 0 |
| Aug 2026 | 400 | 0 |
| Sep 2026 | 2 800 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Franz Marc?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Franz Marc?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 100,0% | 100,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 100,0% | 100,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 100,0% | 100,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 100,0% | 100,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 100,0% | 100,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Franz Marc majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blue Horse I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Franz Marc?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Pozrite si čísla
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 1 900 | 54,3% |
| pou počítače | 1 100 | 31,4% |
| tablety | 500 | 14,3% |
Aké jazyky používajú návštevníci Franz Marc?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| grécky | 300 | 16,7% |
| anglicky | 300 | 16,7% |
| gruzínsky | 200 | 11,1% |
| litovsky | 200 | 11,1% |
| holandsky | 200 | 11,1% |
| Chinese | 200 | 11,1% |
| nemecky | 100 | 5,6% |
| japonsky | 100 | 5,6% |
| kórejsky | 100 | 5,6% |
| rumunsky | 100 | 5,6% |
Koľko návštev má Franz Marc denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 20 Sep | 100 |
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 100 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 200 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 400 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
Otázky týkajúce sa Franz Marc na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Franz Marc sú najpopulárnejšie?
- Blue Horse I je najobľúbenejším dielom s 100 návštevami (100% všetkých zobrazení umelca Franz Marc). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 1 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Franz Marc na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Franz Marc 3 500 návštev: 3 500 na stránke umelca a 0 na stránkach jednotlivých diel.
Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Franz Marc?
- Väčšinou na telefóny (54%), pou počítače (31%) a tablety (14%): 54% návštev pochádza z telefóny.