Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lynton Harold Lamb na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Lynton Harold Lamb
Ľudia otvárajú Sandon Place častejšie než akékoľvek lainé dielo od Lynton Harold Lamb: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 67% všetkých zobrazení. Park Scene dopĺňajú pódiu. Lynton Harold Lamb celkom zaznamenal 600 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 300 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 67% návštev, hoci predstavuje len 14% katalógu.
Top 2: najčastejšie otvárané diela umelca Lynton Harold Lamb
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 2 diel umelca Lynton Harold Lamb sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Lynton Harold Lamb môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Lynton Harold Lamb?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Lynton Harold Lamb?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 35,7% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 42,9% | 0,0% |
| Mierny jas | 21,4% | 66,7% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,3% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 35,7% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 35,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,6% | 33,3% |
| Vyvážené | 50,0% | 0,0% |
| Sýte | 21,4% | 66,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,1% | 0,0% |
| Jemný | 50,0% | 66,7% |
| Vyvážený | 21,4% | 33,3% |
| Výrazný | 7,1% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 14,3% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 33,3% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 66,7% |
| Silná farebná jednota | 21,4% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 42,9% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Lynton Harold Lamb v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Park Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Telegraph Boy with a Bandag… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Victorian Chair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandon Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Post Office Loading Platform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Professor Sir Percy Nunn (1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The View from the Window, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rooftops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elms, Sydenham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Lynton Harold Lamb?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Lynton Harold Lamb a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Lynton Harold Lamb: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Lynton Harold Lamb má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Sandon Place: 200 návštev, čo predstavuje 67% z celkového počtu zobrazení umelca Lynton Harold Lamb. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 2.
Koľko návštev má Lynton Harold Lamb?
- 600 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 300 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Lynton Harold Lamb, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 67% návštev z 14% katalógu.