Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Luis Ricardo Falero na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Luis Ricardo Falero: čísla v niekoľkých riadkoch
Reclining Nude - je hviezda: 2 500 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení umelca Luis Ricardo Falero. Nasledujú Faust's Vision a The Prayer To Isis. Spolu stránka umelca (15 500 návštev) a diela (10 400 návštev) tvoria celkom 25 900 návštev. Záujem rastie, medzi Aug 2026 a Sep 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 23%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (11 000 návštev). Najpoužívanášie jazyky publika: japonsky (34%), Chinese (29%) a anglicky (10%). Podľa zariadenia: pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (4%). Návštevy vy favorujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), čo predstavuje 52% návštev oproti 28% v katalógu.
Luis Ricardo Falero: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Luis Ricardo Falero.
-
1
Reclining Nude -
2 500 návštev · 19,7%
-
2
Faust's Vision
2 100 návštev · 16,5%
-
3
The Prayer To Isis
1 300 návštev · 10,2%
-
4
The witches sabbath
900 návštev · 7,1%
-
5
An Oriental Beauty, 1895
700 návštev · 5,5%
-
6
Reclining Nude
500 návštev · 3,9%
-
7
Vision of Faust, 1878
400 návštev · 3,1%
-
8
The Double Star, 1881
400 návštev · 3,1%
-
9
Dawn
400 návštev · 3,1%
-
10
The Balance of the Zodiac
300 návštev · 2,4%
Kedy ľudia navštevujú stránku Luis Ricardo Falero?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 400 |
| Júl 2026 | 5 700 | 5 300 |
| Aug 2026 | 4 000 | 2 400 |
| Sep 2026 | 5 600 | 2 300 |
Kedy sú diela umelca Luis Ricardo Falero obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Luis Ricardo Falero v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,3% | 18,9% |
| Mäkký tieň | 32,6% | 55,9% |
| Mierny jas | 9,3% | 2,4% |
| Svetlá rovnováha | 25,6% | 16,5% |
| Luminózny | 9,3% | 6,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 51,2% | 36,2% |
| Subtelné tóny farieb | 27,9% | 52,0% |
| Vyvážene jemná | 16,3% | 10,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,7% | 1,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,5% | 63,1% |
| Neutrálne tóny | 48,5% | 34,5% |
| Tmavé tóny | 6,1% | 2,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,5% | 43,3% |
| Vyvážené | 46,5% | 54,3% |
| Sýte | 7,0% | 2,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 9,3% | 5,5% |
| Jemný | 18,6% | 8,7% |
| Vyvážený | 9,3% | 6,3% |
| Výrazný | 34,9% | 31,5% |
| Vyhlásenie | 27,9% | 48,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,3% | 21,3% |
| jemne prepojená paleta | 18,6% | 23,6% |
| Vyvážená harmónia | 11,6% | 4,7% |
| Silná farebná jednota | 37,2% | 42,5% |
| Jednotná paleta | 16,3% | 7,9% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Luis Ricardo Falero podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faust's Vision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 600 | 600 | 700 |
| Reclining Nude - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 800 | 100 |
| Moonlit Beauties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Balance of the Zodiac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The witches sabbath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 200 |
| An Oriental Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Moon Nymph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Moonlit Beauties | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Double Star | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Luis Ricardo Falero?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 17 000 | 65,6% |
| telefóny | 7 900 | 30,5% |
| tablety | 1 000 | 3,9% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Luis Ricardo Falero?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| japonsky | 2 000 | 33,9% |
| Chinese | 1 700 | 28,8% |
| anglicky | 600 | 10,2% |
| portugalsky | 500 | 8,5% |
| arabský | 300 | 5,1% |
| nemecky | 300 | 5,1% |
| francúzsky | 200 | 3,4% |
| česky | 100 | 1,7% |
| španielsky | 100 | 1,7% |
| rumunsky | 100 | 1,7% |
Koľko je denných návštev u Luis Ricardo Falero a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 20 Sep | 100 |
| po 21 Sep | 200 |
| ut 22 Sep | 800 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 400 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 400 |
| st 30 Sep | 500 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 400 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 1 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 700 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 1 200 |
| ne 11 Okt (predpoveď) | 600 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 1 600 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 700 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 1 800 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 600 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 800 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 2 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 1 400 |
Čo sa ľudia pýtajú o Luis Ricardo Falero
Aké diela od Luis Ricardo Falero si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Reclining Nude -, s 2 500 návštevami alebo 20% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Luis Ricardo Falero na ArtsDot.com?
- 25 900 návštev za dvanásť mesiacov: 15 500 na stránke umelca a 10 400 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Luis Ricardo Falero?
- Publikum pochádza z pou počítače (66%), telefóny (31%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 66% návštev.
Aké jazyky používa publikum umelca Luis Ricardo Falero?
- japonsky (34%), Chinese (29%) a anglicky (10%). Prvou jazykovou verziou je japonsky, ktorú používa 34% návštevníkov.
Ktoré diela Luis Ricardo Falero najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) tvoria 52% návštev, hoci predstavujú len 28% katalógu.