Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Lajos Hiersent na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Lajos Hiersent na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Lajos Hiersent na ArtsDot.com: General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair s celkom 100 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich The Battle Of Landschut, 21st April a General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Celkovo malo Lajos Hiersent 700 návštev: 200 návštev stránky umelca a 500 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 500 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Mierny jas (Luminancia): 67% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 16% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Lajos Hiersent
Toto je 6 dielov umelca Lajos Hiersent, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 návštev · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 návštev · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 návštev · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 návštev · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 návštev · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 návštev · 16,7%
Koľko ľudí navštevuje stránku Lajos Hiersent každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Lajos Hiersent?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Lajos Hiersent?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 37,8% | 16,7% |
| Mäkký tieň | 40,5% | 16,7% |
| Mierny jas | 16,2% | 66,7% |
| Svetlá rovnováha | 2,7% | 0,0% |
| Luminózny | 2,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 21,6% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,1% | 66,7% |
| Vyvážene jemná | 40,5% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 87,9% | 80,0% |
| Neutrálne tóny | 9,1% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,5% | 0,0% |
| Vyvážené | 59,5% | 100,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,1% | 16,7% |
| Jemný | 16,2% | 0,0% |
| Vyvážený | 10,8% | 0,0% |
| Výrazný | 18,9% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 46,0% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 5,4% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 13,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 18,9% | 50,0% |
| Silná farebná jednota | 37,8% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 24,3% | 16,7% |
Ktoré diela umelca Lajos Hiersent majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Lajos Hiersent?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Lajos Hiersent denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Lajos Hiersent na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Lajos Hiersent sú najpopulárnejšie?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair je najobľúbenejším dielom s 100 návštevami (17% všetkých zobrazení umelca Lajos Hiersent). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Lajos Hiersent na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Lajos Hiersent 700 návštev: 200 na stránke umelca a 500 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Lajos Hiersent najradšej?
- Uprednostňujú Mierny jas (Luminancia): 67% návštev oproti 16% umeleckého katalógu.