Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Leslie Carr na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Leslie Carr: čísla v niekoľkých riadkoch
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork) je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení umelca Leslie Carr. Nasledujú 'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting a Man Driving Miniature Train. Spolu stránka umelca (500 návštev) a diela (400 návštev) tvoria celkom 900 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (700 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb), čo predstavuje 50% návštev oproti 20% v katalógu.
Leslie Carr: 6 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Leslie Carr.
-
1
All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork), 1945
200 návštev · 25,0%
-
2
'The Bristolian', Hauled by King Class 4–6–2 Locomotive in Twyford Cutting
200 návštev · 25,0%
-
3
Man Driving Miniature Train
100 návštev · 12,5%
-
4
Entrance of Huntley Palmers' Office Building, 1937
100 návštev · 12,5%
-
5
Lancaster Castle (British Railways poster artwork)
100 návštev · 12,5%
-
6
East African Railway Tribal Class Locomotive No.2903
100 návštev · 12,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Leslie Carr?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú diela umelca Leslie Carr obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Leslie Carr v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,7% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 33,3% | 25,0% |
| Mierny jas | 40,0% | 62,5% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 12,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,3% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 26,7% | 12,5% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 37,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 33,3% | 12,5% |
| Vyvážené | 60,0% | 87,5% |
| Sýte | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 6,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,7% | 0,0% |
| Výrazný | 20,0% | 12,5% |
| Vyhlásenie | 66,7% | 87,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 13,3% | 25,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 50,0% |
| Silná farebná jednota | 13,3% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 13,3% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Leslie Carr podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blunden Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bird Totem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Night Scene during the Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Granada from Camino del Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Driving Miniature Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Entrance of Huntley Palmers… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IGR Steam Locomotive | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All Clear for the Guns on B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Electric Train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Leader' Class Locomotive N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Leslie Carr?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Leslie Carr a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 200 |
Čo sa ľudia pýtajú o Leslie Carr
Aké diela od Leslie Carr si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv All Clear for the Guns on British Railways (Railway Executive Committee poster artwork), s 200 návštevami alebo 25% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 6 diel.
Aké je publikum Leslie Carr na ArtsDot.com?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na stránke umelca a 400 u jeho diel.
Ktoré diela Leslie Carr najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) tvoria 50% návštev, hoci predstavujú len 20% katalógu.