Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Leonard Appelbee na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Leonard Appelbee
Ľudia otvárajú Still Life No.10 častejšie než akékoľvek lainé dielo od Leonard Appelbee: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení. Peaches a Wixoe, Suffolk dopĺňajú pódiu. Leonard Appelbee celkom zaznamenal 1 100 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 800 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 40% návštev, hoci predstavuje len 24% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Leonard Appelbee
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Leonard Appelbee sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Still Life No.10, 1950
100 návštev · 10,0%
-
2
Peaches, 1947
100 návštev · 10,0%
-
3
Wixoe, Suffolk, 1938
100 návštev · 10,0%
-
4
The Dead Tree, 1947
100 návštev · 10,0%
-
5
Sir Robert Watson Watt (1892–1973), CB, FRS, Radar Scientist, 1945
100 návštev · 10,0%
-
6
The Path Dardenne
100 návštev · 10,0%
-
7
Lobster, 1945
100 návštev · 10,0%
-
8
The Bridge
100 návštev · 10,0%
-
9
Harlech
100 návštev · 10,0%
-
10
Study of a Lobster
100 návštev · 10,0%
Aká je popularita stránky Leonard Appelbee môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Leonard Appelbee?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Leonard Appelbee?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,8% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 47,6% | 50,0% |
| Mierny jas | 28,6% | 30,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 19,1% | 20,0% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 10,0% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 40,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 19,1% | 30,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 23,8% | 30,0% |
| Vyvážené | 57,1% | 40,0% |
| Sýte | 19,1% | 30,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 19,1% | 20,0% |
| Jemný | 47,6% | 60,0% |
| Vyvážený | 9,5% | 10,0% |
| Výrazný | 14,3% | 10,0% |
| Vyhlásenie | 9,5% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 9,5% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 33,3% | 40,0% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 23,8% | 40,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Leonard Appelbee v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wixoe, Suffolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barns in a Field | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethania – Welsh Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Watering Place | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The King Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dead Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Leonard Appelbee?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Leonard Appelbee a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Leonard Appelbee: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Leonard Appelbee má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Still Life No.10: 100 návštev, čo predstavuje 10% z celkového počtu zobrazení umelca Leonard Appelbee. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Leonard Appelbee?
- 1 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 800 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Leonard Appelbee, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 40% návštev z 24% katalógu.