Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Kenneth Rowntree na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Kenneth Rowntree
Ľudia otvárajú The White House, Torcross častejšie než akékoľvek lainé dielo od Kenneth Rowntree: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. Spanish Girl a Experimental Establishment, Shoeburyness dopĺňajú pódiu. Kenneth Rowntree celkom zaznamenal 900 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 900 návštevami. Jedna kategória vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 43% návštev, hoci predstavuje len 27% katalógu.
Top 7: najčastejšie otvárané diela umelca Kenneth Rowntree
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 7 diel umelca Kenneth Rowntree sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The White House, Torcross, 1938
100 návštev · 14,3%
-
2
Spanish Girl, 1935
100 návštev · 14,3%
-
3
Experimental Establishment, Shoeburyness, 1945
100 návštev · 14,3%
-
4
The Balcony, 1938
100 návštev · 14,3%
-
5
Nightpiece, Putney Bridge
100 návštev · 14,3%
-
6
College Barge
100 návštev · 14,3%
-
7
Distant View of York
100 návštev · 14,3%
Aká je popularita stránky Kenneth Rowntree môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Kenneth Rowntree?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Kenneth Rowntree?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 19,2% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 46,2% | 42,9% |
| Mierny jas | 26,9% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 7,7% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,3% | 42,9% |
| Subtelné tóny farieb | 30,8% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 26,9% | 42,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,2% | 42,9% |
| Vyvážené | 53,8% | 57,1% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 3,9% | 0,0% |
| Jemný | 11,5% | 14,3% |
| Vyvážený | 19,2% | 14,3% |
| Výrazný | 38,5% | 28,6% |
| Vyhlásenie | 26,9% | 42,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 26,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 19,2% | 28,6% |
| Vyvážená harmónia | 19,2% | 28,6% |
| Silná farebná jednota | 30,8% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 3,9% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Kenneth Rowntree v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nightpiece, Putney Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White House, Torcross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| College Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Acombe Grey and Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses on a Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Council for the Encoura… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Water Butt, Simpkins' Cotta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View of York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Spanish Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Foreign Servicemen in Hyde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Kenneth Rowntree?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Kenneth Rowntree a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Kenneth Rowntree: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Kenneth Rowntree má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The White House, Torcross: 100 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Kenneth Rowntree. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 7.
Koľko návštev má Kenneth Rowntree?
- 900 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Kenneth Rowntree, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 43% návštev z 27% katalógu.