Keith Haring Štatistiky návštevnosť a najpozorovávanejšie diela

1958 – 1990

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Keith Haring na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Krátka verzia pre Keith Haring

Ľudia otvárajú Altarpiece: The Life of Christ častejšie než akékoľvek lainé dielo od Keith Haring: 2 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých zobrazení. Andysko Myš a Montreux dopĺňajú pódiu. Keith Haring celkom zaznamenal 20 900 návštev, z toho 14 500 na stránke umelca a 6 400 pri jednotlivých díloch. Trend rastie: v Sep 2026 bolo o 962% viac návštev ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Sep 2026 s 13 800 návštevami. Webstránka bola čítaná v francúzsky (18%), taliansky (18%) a nemecky (16%) jazykoch. Publikum je rozložené v krajinách Francúzsko (27%), Južná Kórea (15%) a Poľsko (10%). Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (49%), telefóny (42%) a tablety (10%). Jedna kategória vyniká: Svetlá rovnováha (Luminancia) získava 51% návštev, hoci predstavuje len 30% katalógu.

Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Keith Haring

Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Keith Haring sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.

  1. Altarpiece: The Life of Christ 1 Altarpiece: The Life of Christ, 1990 2 000 návštev · 17,5%
  2. Andysko Myš 2 Andysko Myš, 1986 1 100 návštev · 9,6%
  3. Montreux 3 Montreux 1 000 návštev · 8,8%
  4. Icons 4 Icons, 1990 600 návštev · 5,3%
  5. Secret Pastures 5 Secret Pastures, 1985 500 návštev · 4,4%
  6. National Coming Out Day USA 6 National Coming Out Day USA, 1988 400 návštev · 3,5%
  7. Icons 7 Icons, 1990 400 návštev · 3,5%
  8. Untitled 8 Untitled, 1982 400 návštev · 3,5%
  9. Plánované kresby 9 Plánované kresby, 1990 400 návštev · 3,5%
  10. Andy mouse (2) 10 Andy mouse (2) 400 návštev · 3,5%

Aká je popularita stránky Keith Haring môc, môc po móci?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20261 5004 300
Aug 20261 000300
Sep 202612 0001 800

Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Keith Haring?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Keith Haring v priebehu roka?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Montreux0000000005000100
Niečo ďalšie00000000010000
Andysko Myš0000000003000300
Secret Pastures0000000002000100
Icons00000000020000
Icons00000000010000
National Coming Out Day USA0000000000100100
Icons0000000002000100
Slience=Death00000000010000
Untitled00000000010000

Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Keith Haring?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače10 20048,8%
telefóny8 70041,6%
tablety2 0009,6%

V akých jazykoch sa číta tvorba Keith Haring?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
JazykNávštevyZdieľať
francúzsky2 50018,1%
taliansky2 50018,1%
nemecky2 20015,9%
kórejsky1 50010,9%
poľsky1 3009,4%
portugalsky1 1008,0%
anglicky7005,1%
arabský5003,6%
ukrajinsky4002,9%
španielsky3002,2%

Ako vyzerajú denné návštevy u Keith Haring a aká je prognóza?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Zobraziť údaje k tomuto grafu
DeňNávštevy
pi 25 Sep1 400
so 26 Sep400
ne 27 Sep700
po 28 Sep500
ut 29 Sep400
st 30 Sep300
št 1 Okt700
pi 2 Okt600
so 3 Okt400
ne 4 Okt500
po 5 Okt500
ut 6 Okt1 200
st 7 Okt1 200
št 8 Okt700
pi 9 Okt600
so 10 Okt800
ne 11 Okt600
po 12 Okt600
ut 13 Okt600
st 14 Okt500
št 15 Okt1 400
pi 16 Okt (predpoveď)1 000
so 17 Okt (predpoveď)600
ne 18 Okt (predpoveď)700
po 19 Okt (predpoveď)600
ut 20 Okt (predpoveď)800
st 21 Okt (predpoveď)700
št 22 Okt (predpoveď)1 000
pi 23 Okt (predpoveď)1 000
so 24 Okt (predpoveď)600
ne 25 Okt (predpoveď)700
po 26 Okt (predpoveď)600
ut 27 Okt (predpoveď)900
st 28 Okt (predpoveď)800
št 29 Okt (predpoveď)1 100
pi 30 Okt (predpoveď)1 000
so 31 Okt (predpoveď)600
ne 1 Nov (predpoveď)700
po 2 Nov (predpoveď)600
ut 3 Nov (predpoveď)900
st 4 Nov (predpoveď)800
št 5 Nov (predpoveď)1 100

Keith Haring: rýchle odpovede

Ktoré dielo od Keith Haring má najvyššiu početnosť zobrazení?

Je to Altarpiece: The Life of Christ: 2 000 návštev, čo predstavuje 18% z celkového počtu zobrazení umelca Keith Haring. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.

Koľko návštev má Keith Haring?

20 900 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 14 500 na stránke umelca a 6 400 na jednotlivých díloch.

Pozorujú ľudia Keith Haring na telefóne alebo na počítači?

Oba: podiel návštev podľa pou počítače (49%), telefóny (42%) a tablety (10%); vedie pou počítače s podielom 49%.

Čítajú si ľudia o Keith Haring v niekoľkých jazykoch?

Áno: francúzsky (18%), taliansky (18%) a nemecky (16%). Najčastejšou jazykovou verziou je francúzsky s podielom 18%.

Existuje typ diela od Keith Haring, ktoré ľudia preferujú?

Áno, Svetlá rovnováha (Luminancia): 51% návštev z 30% katalógu.