Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jurriaan Hendrik Andriessen na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jurriaan Hendrik Andriessen: čísla v niekoľkých riadkoch
Huis Te Manpad je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení umelca Jurriaan Hendrik Andriessen. Nasledujú Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776 a Huis Te Manpad. Spolu stránka umelca (400 návštev) a diela (400 návštev) tvoria celkom 800 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (800 návštev). Návštevy vy favorujú Zemité tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 100% návštev oproti 71% v katalógu.
Jurriaan Hendrik Andriessen: 5 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Jurriaan Hendrik Andriessen.
-
1
Huis Te Manpad
200 návštev · 33,3%
-
2
Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776, 1776
100 návštev · 16,7%
-
3
Huis Te Manpad
100 návštev · 16,7%
-
4
Arcadisch landschap met figuren bij een rivieroever, Jurriaan Andriessen, 1771, 1771
100 návštev · 16,7%
-
5
Arcadian Landscape
100 návštev · 16,7%
Kedy ľudia navštevujú stránku Jurriaan Hendrik Andriessen?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú diela umelca Jurriaan Hendrik Andriessen obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Jurriaan Hendrik Andriessen v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 17,4% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 52,2% | 66,7% |
| Mierny jas | 13,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 8,7% | 0,0% |
| Luminózny | 8,7% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 43,5% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 21,7% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 26,1% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,7% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,6% | 100,0% |
| Neutrálne tóny | 11,8% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 11,8% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 43,5% | 50,0% |
| Vyvážené | 47,8% | 50,0% |
| Sýte | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 17,4% | 0,0% |
| Jemný | 26,1% | 33,3% |
| Vyvážený | 21,7% | 33,3% |
| Výrazný | 21,7% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 13,0% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,7% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 4,3% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 43,5% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 43,5% | 33,3% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Jurriaan Hendrik Andriessen podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arcadisch landschap met lin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadisch landschap met een… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Behangselschildering met ee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Overdoor with Representatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Jurriaan Hendrik Andriessen?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Jurriaan Hendrik Andriessen a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Jurriaan Hendrik Andriessen
Aké diela od Jurriaan Hendrik Andriessen si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Huis Te Manpad, s 200 návštevami alebo 33% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 5 diel.
Aké je publikum Jurriaan Hendrik Andriessen na ArtsDot.com?
- 800 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 400 u jeho diel.
Ktoré diela Jurriaan Hendrik Andriessen najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Zemité tóny (Paleta farieb) tvoria 100% návštev, hoci predstavujú len 71% katalógu.