Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph M Raphael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Joseph M Raphael
Ľudia otvárajú Market Of St. Catherine, Bruxelles častejšie než akékoľvek lainé dielo od Joseph M Raphael: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. The Town Crier And His Family a Lemon, Jug And Acacia dopĺňajú pódiu. Joseph M Raphael celkom zaznamenal 2 100 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 1 700 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) získava 43% návštev, hoci predstavuje len 20% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Joseph M Raphael
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Joseph M Raphael sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 návštev · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 návštev · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 návštev · 9,5%
-
4
Neighbors
200 návštev · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 návštev · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 návštev · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 návštev · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 návštev · 4,8%
-
9
In The Garden
100 návštev · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 návštev · 4,8%
Aká je popularita stránky Joseph M Raphael môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Joseph M Raphael?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Joseph M Raphael?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 19,1% |
| Mierny jas | 30,0% | 9,5% |
| Svetlá rovnováha | 42,0% | 42,9% |
| Luminózny | 10,0% | 14,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 28,6% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 23,8% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 47,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 14,3% |
| Vyvážené | 64,0% | 52,4% |
| Sýte | 20,0% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 16,0% | 19,1% |
| Jemný | 40,0% | 38,1% |
| Vyvážený | 16,0% | 14,3% |
| Výrazný | 14,0% | 23,8% |
| Vyhlásenie | 14,0% | 4,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 9,5% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 42,9% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 19,1% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 14,3% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Joseph M Raphael v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Joseph M Raphael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Joseph M Raphael a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 300 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 500 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 200 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 600 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph M Raphael: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Joseph M Raphael má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Joseph M Raphael. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Joseph M Raphael?
- 2 100 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 400 na stránke umelca a 1 700 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Joseph M Raphael, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 43% návštev z 20% katalógu.