Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Joseph Baker Fountain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Joseph Baker Fountain
Ľudia otvárajú Briggate, Knaresborough častejšie než akékoľvek lainé dielo od Joseph Baker Fountain: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení. Lingerfield School a Landscape with Church dopĺňajú pódiu. Joseph Baker Fountain celkom zaznamenal 1 600 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Výrazný (Kontrast) získava 56% návštev, hoci predstavuje len 29% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Joseph Baker Fountain
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Joseph Baker Fountain sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Briggate, Knaresborough, 1916
300 návštev · 18,8%
-
2
Lingerfield School
200 návštev · 12,5%
-
3
Landscape with Church
200 návštev · 12,5%
-
4
From the Castle Yard, Knaresborough
200 návštev · 12,5%
-
5
The Moat, Knaresborough (The Battlers)
200 návštev · 12,5%
-
6
Holgate's Skin Works
100 návštev · 6,2%
-
7
Castle Yard, Knaresborough
100 návštev · 6,2%
-
8
Knaresborough Market
100 návštev · 6,2%
-
9
On the Railings
100 návštev · 6,2%
-
10
From Afar
100 návštev · 6,2%
Aká je popularita stránky Joseph Baker Fountain môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Joseph Baker Fountain?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Joseph Baker Fountain?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 9,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 22,6% | 31,2% |
| Svetlá rovnováha | 61,3% | 68,8% |
| Luminózny | 6,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,9% | 6,2% |
| Subtelné tóny farieb | 48,4% | 62,5% |
| Vyvážene jemná | 29,0% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 9,7% | 18,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,5% | 0,0% |
| Vyvážené | 74,2% | 75,0% |
| Sýte | 19,4% | 25,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,1% | 0,0% |
| Vyvážený | 12,9% | 12,5% |
| Výrazný | 29,0% | 56,2% |
| Vyhlásenie | 41,9% | 31,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,8% | 18,8% |
| jemne prepojená paleta | 12,9% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 22,6% | 31,2% |
| Silná farebná jednota | 38,7% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Joseph Baker Fountain v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape with Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bricks, Pots and Rhubarb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westham Lane, Barford, Warw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilnsey Show | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Through a Dale's Barn (Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Westham Lane, Barford,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crag Lane, Knaresborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moat, Knaresborough (Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lingerfield Quarries | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Finkle Street Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Joseph Baker Fountain?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Joseph Baker Fountain a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 400 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Joseph Baker Fountain: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Joseph Baker Fountain má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Briggate, Knaresborough: 300 návštev, čo predstavuje 19% z celkového počtu zobrazení umelca Joseph Baker Fountain. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Joseph Baker Fountain?
- 1 600 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Joseph Baker Fountain, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Výrazný (Kontrast): 56% návštev z 29% katalógu.