Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Varley I (Starší) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre John Varley I (Starší)
Ľudia otvárajú Cheyne Walk, Chelsea, častejšie než akékoľvek lainé dielo od John Varley I (Starší): 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% všetkých zobrazení. View Of A Cottage, Possibly Chiswick a Landscape with castle and mountain dopĺňajú pódiu. John Varley I (Starší) celkom zaznamenal 2 800 návštev, z toho 200 na stránke umelca a 2 600 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 2 200 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyvážene jemná (Saturácia farieb) získava 38% návštev, hoci predstavuje len 20% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca John Varley I (Starší)
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca John Varley I (Starší) sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 návštev · 6,9%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 návštev · 6,9%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 návštev · 6,9%
-
4
An Arch at Holy Island, Northumberland,, 1809
100 návštev · 3,4%
-
5
View of Chester,, 1810
100 návštev · 3,4%
-
6
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 návštev · 3,4%
-
7
Landscape With A Tower On A Hill
100 návštev · 3,4%
-
8
Portrait of Matilda Lowry
100 návštev · 3,4%
-
9
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 návštev · 3,4%
-
10
A Shepherd Boy Lost In Thought
100 návštev · 3,4%
Aká je popularita stránky John Varley I (Starší) môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca John Varley I (Starší)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u John Varley I (Starší)?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 6,9% |
| Mäkký tieň | 4,0% | 20,7% |
| Mierny jas | 44,0% | 34,5% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 34,5% |
| Luminózny | 2,0% | 3,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,0% | 20,7% |
| Subtelné tóny farieb | 48,0% | 41,4% |
| Vyvážene jemná | 20,0% | 37,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 58,7% | 53,8% |
| Zemité tóny | 41,3% | 38,5% |
| Tmavé tóny | 0,0% | 7,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 20,7% |
| Vyvážené | 64,0% | 58,6% |
| Sýte | 8,0% | 20,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 3,5% |
| Jemný | 10,0% | 20,7% |
| Vyvážený | 4,0% | 13,8% |
| Výrazný | 22,0% | 13,8% |
| Vyhlásenie | 58,0% | 48,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 3,5% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 3,5% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 6,9% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 44,8% |
| Jednotná paleta | 28,0% | 41,4% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca John Varley I (Starší) v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazeing, Essex, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill With Distant Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red House Mill, Battersea,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pass of Llanberis, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Avon near Clifton, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape (Dutch) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Chester, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Redland castle, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton from Crown Corner, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children swimming under Ous… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba John Varley I (Starší)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u John Varley I (Starší) a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
John Varley I (Starší): rýchle odpovede
Ktoré dielo od John Varley I (Starší) má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Cheyne Walk, Chelsea,: 200 návštev, čo predstavuje 7% z celkového počtu zobrazení umelca John Varley I (Starší). Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má John Varley I (Starší)?
- 2 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 200 na stránke umelca a 2 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od John Varley I (Starší), ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 38% návštev z 20% katalógu.