Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Currie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre John Currie
Ľudia otvárajú The House častejšie než akékoľvek lainé dielo od John Currie: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení. The Supper a Irish Peasant Woman dopĺňajú pódiu. John Currie celkom zaznamenal 1 500 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 900 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 400 návštevami. Jedna kategória vyniká: Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 32% katalógu.
Top 9: najčastejšie otvárané diela umelca John Currie
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 9 diel umelca John Currie sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The House, 1914
200 návštev · 20,0%
-
2
The Supper, 1914
100 návštev · 10,0%
-
3
Irish Peasant Woman, 1913
100 návštev · 10,0%
-
4
Newlyn, Looking towards Mousehole
100 návštev · 10,0%
-
5
Head of a Woman, 1913
100 návštev · 10,0%
-
6
The Red Necklace, 1913
100 návštev · 10,0%
-
7
The Procession
100 návštev · 10,0%
-
8
Fisherman
100 návštev · 10,0%
-
9
Breton Woman with Apples
100 návštev · 10,0%
Aká je popularita stránky John Currie môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca John Currie?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u John Currie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,4% | 30,0% |
| Mäkký tieň | 50,0% | 60,0% |
| Mierny jas | 17,6% | 10,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 11,8% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,3% | 30,0% |
| Vyvážene jemná | 41,2% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 17,6% | 0,0% |
| Vyvážené | 70,6% | 80,0% |
| Sýte | 11,8% | 20,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,9% | 0,0% |
| Jemný | 26,5% | 30,0% |
| Vyvážený | 14,7% | 0,0% |
| Výrazný | 17,6% | 30,0% |
| Vyhlásenie | 38,2% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,6% | 10,0% |
| jemne prepojená paleta | 23,5% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 17,6% | 20,0% |
| Silná farebná jednota | 32,4% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 8,8% | 10,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca John Currie v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl from Afar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Woman with Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Galway Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba John Currie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u John Currie a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
John Currie: rýchle odpovede
Ktoré dielo od John Currie má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The House: 200 návštev, čo predstavuje 20% z celkového počtu zobrazení umelca John Currie. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 9.
Koľko návštev má John Currie?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 900 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od John Currie, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 50% návštev z 32% katalógu.