Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca John Crome na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
John Crome: čísla v niekoľkých riadkoch
Landscape Edge of a Wood je hviezda: 400 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 19% všetkých zobrazení umelca John Crome. Nasledujú Landscape with a River a Grove Scene. Spolu stránka umelca (1 100 návštev) a diela (1 400 návštev) tvoria celkom 2 500 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (2 200 návštev). Návštevy vy favorujú Romantický (Atmosféra), čo predstavuje 33% návštev oproti 11% v katalógu.
John Crome: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od John Crome.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 100
1 100
Aug 2026
0
300
Sep 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Kedy sú diela umelca John Crome obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci John Crome v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
60,0%
55,6%
Romantický
11,4%
33,3%
Dramatické
11,4%
0,0%
Pokojná atmosféra
2,9%
11,1%
Prírodný
5,7%
0,0%
Nostalgický
5,7%
0,0%
Zemitý
2,9%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
54,3%
44,4%
Kontemplatívny
14,3%
22,2%
Pokojná
8,6%
11,1%
Nostalgický
2,9%
22,2%
Zúfalý a vážny
5,7%
0,0%
Dramatický
2,9%
0,0%
Energický
2,9%
0,0%
Plný nádeje
2,9%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
32,0%
33,3%
Mäkký tieň
28,0%
4,8%
Mierny jas
32,0%
52,4%
Svetlá rovnováha
8,0%
9,5%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
12,0%
9,5%
Subtelné tóny farieb
54,0%
33,3%
Vyvážene jemná
28,0%
42,9%
Výrazná prítomnosť farieb
6,0%
14,3%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
63,2%
58,8%
Neutrálne tóny
23,7%
23,5%
Tmavé tóny
10,5%
17,6%
Monochromatické
2,6%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
40,0%
28,6%
Vyvážené
48,0%
42,9%
Sýte
12,0%
28,6%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
16,0%
0,0%
Jemný
22,0%
33,3%
Vyvážený
12,0%
0,0%
Výrazný
4,0%
0,0%
Vyhlásenie
46,0%
66,7%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
0,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
2,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
2,0%
0,0%
Silná farebná jednota
24,0%
14,3%
Jednotná paleta
72,0%
85,7%
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca John Crome podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Boys Bathing on the River W…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Grove Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Slate Quarries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Willow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sheds and Old Houses on the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Mountain Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Way Through the Wood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View At Blofield, Near Norw…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bell Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda publikum umelca John Crome?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u John Crome a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
so 17 Okt
100
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
200
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
0
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
0
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
0
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
pi 27 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o John Crome
Aké diela od John Crome si ľudia otvárajú najčastejšie?
Najprv Landscape Edge of a Wood, s 400 návštevami alebo 19% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum John Crome na ArtsDot.com?
2 500 návštev za dvanásť mesiacov: 1 100 na stránke umelca a 1 400 u jeho diel.
Ktoré diela John Crome najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
Dielat s tagom Romantický (Atmosféra) tvoria 33% návštev, hoci predstavujú len 11% katalógu.