Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jeremiah Davison na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Jeremiah Davison
Ľudia otvárajú Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath častejšie než akékoľvek lainé dielo od Jeremiah Davison: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení. The Honourable John Ponsonby a Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby dopĺňajú pódiu. Jeremiah Davison celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 1 000 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 800 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyhlásenie (Kontrast) získava 67% návštev, hoci predstavuje len 26% katalógu.
Top 7: najčastejšie otvárané diela umelca Jeremiah Davison
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 7 diel umelca Jeremiah Davison sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
300 návštev · 25,0%
-
2
The Honourable John Ponsonby, 1743
200 návštev · 16,7%
-
3
Lady Elizabeth Cavendish, Lady Ponsonby, 1745
200 návštev · 16,7%
-
4
Perseus and Andromeda (after Guido Reni), 1745
200 návštev · 16,7%
-
5
Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath
100 návštev · 8,3%
-
6
Lady Rachel Cavendish, Countess of Orford, 1745
100 návštev · 8,3%
-
7
Bulstrode Peachey Knight (d.1735)
100 návštev · 8,3%
Aká je popularita stránky Jeremiah Davison môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Jeremiah Davison?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Jeremiah Davison?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 77,8% | 33,3% |
| Mäkký tieň | 11,1% | 25,0% |
| Mierny jas | 7,4% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 3,7% | 8,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,2% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 40,7% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,7% | 25,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 85,0% | 33,3% |
| Neutrálne tóny | 10,0% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 33,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 59,3% | 33,3% |
| Vyvážené | 40,7% | 66,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,2% | 0,0% |
| Jemný | 29,6% | 25,0% |
| Vyvážený | 14,8% | 8,3% |
| Výrazný | 7,4% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 25,9% | 66,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 7,4% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 14,8% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 14,8% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 48,1% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 14,8% | 8,3% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Jeremiah Davison v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frederick Louis, Prince of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Abraham Elton (1703–176… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Augusta of Saxe Gotha (1719… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Midshipman Sir Thomas Frank… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Campbell, 3rd Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Louis (1707–1751)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Knight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| James Douglas, 14th Earl of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elizabeth Macdonald of Larg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Jeremiah Davison?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Jeremiah Davison a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Jeremiah Davison: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Jeremiah Davison má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Elizabeth Macdonald of Largie, Wife of Charles Lockhart of Lee and Carnwath: 300 návštev, čo predstavuje 25% z celkového počtu zobrazení umelca Jeremiah Davison. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 7.
Koľko návštev má Jeremiah Davison?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 1 000 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Jeremiah Davison, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 67% návštev z 26% katalógu.