Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Toorop na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Jan Toorop
Ľudia otvárajú The Desire and the Satisfaction častejšie než akékoľvek lainé dielo od Jan Toorop: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. O grave, where is thy Victory a Fatality dopĺňajú pódiu. Jan Toorop celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 200 na stránke umelca a 1 100 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 71% návštev, hoci predstavuje len 35% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Jan Toorop
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Jan Toorop sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Desire and the Satisfaction, 1893
200 návštev · 14,3%
-
2
O grave, where is thy Victory, 1892
100 návštev · 7,1%
-
3
Fatality, 1893
100 návštev · 7,1%
-
4
Song of the Times, 1893
100 návštev · 7,1%
-
5
Preparing The Meal, 1883
100 návštev · 7,1%
-
6
The Three Fiancees
100 návštev · 7,1%
-
7
Portrait of Theo Neuhuys, 1919
100 návštev · 7,1%
-
8
Crucifixion, 1928
100 návštev · 7,1%
-
9
Bridge in London
100 návštev · 7,1%
-
10
Trio fleuri, 1886
100 návštev · 7,1%
Aká je popularita stránky Jan Toorop môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Jan Toorop?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Jan Toorop?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 23,5% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 14,7% | 21,4% |
| Mierny jas | 29,4% | 28,6% |
| Svetlá rovnováha | 29,4% | 35,7% |
| Luminózny | 2,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 32,4% | 21,4% |
| Subtelné tóny farieb | 14,7% | 7,1% |
| Vyvážene jemná | 41,2% | 64,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 11,8% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,7% | 46,2% |
| Neutrálne tóny | 32,1% | 38,5% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 15,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 35,3% | 21,4% |
| Vyvážené | 38,2% | 64,3% |
| Sýte | 26,5% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,7% | 21,4% |
| Jemný | 32,4% | 28,6% |
| Vyvážený | 17,6% | 21,4% |
| Výrazný | 17,6% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 17,6% | 14,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 8,8% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 8,8% | 7,1% |
| Silná farebná jednota | 38,2% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 35,3% | 71,4% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Jan Toorop v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The new generation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| O grave, where is thy Victo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Three Fiancees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fatality | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Broek in Waterland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The vagabonds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Song of the Times | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Preparing The Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brussels students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fatalism | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Jan Toorop?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Jan Toorop a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Jan Toorop: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Jan Toorop má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Desire and the Satisfaction: 200 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Jan Toorop. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Jan Toorop?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 200 na stránke umelca a 1 100 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Jan Toorop, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 71% návštev z 35% katalógu.