Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Van Kessel Starší na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Van Kessel Starší: čísla v niekoľkých riadkoch
The Chorus of Birds je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení umelca Jan Van Kessel Starší. Nasledujú Insects a Vanitas Still Life. Spolu stránka umelca (700 návštev) a diela (2 300 návštev) tvoria celkom 3 000 návštev. Záujem klesol o 40% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Najlepší mesiac: Júl 2026 (2 200 návštev). Podľa zariadenia: pou počítače (70%), telefóny (17%) a tablety (13%). Návštevy vy favorujú Neutrálne tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 73% návštev oproti 21% v katalógu.
Jan Van Kessel Starší: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Jan Van Kessel Starší.
-
1
The Chorus of Birds, 1675
300 návštev · 11,5%
-
2
Insects
300 návštev · 11,5%
-
3
Vanitas Still Life, 1670
200 návštev · 7,7%
-
4
Study of Butterfly and Insects, 1655
200 návštev · 7,7%
-
5
A Cockchafer, Beetle, Woodlice and other Insects, with a Sprig of Auricula, 1650
200 návštev · 7,7%
-
6
Insects, 1650
200 návštev · 7,7%
-
7
Peapods and Insects, 1650
100 návštev · 3,8%
-
8
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
100 návštev · 3,8%
-
9
Three Butterflies, a Beetle and other Insects, with a Cutting of Ragwort, 1650
100 návštev · 3,8%
-
10
A Chorus of Birds, 1675
100 návštev · 3,8%
Kedy ľudia navštevujú stránku Jan Van Kessel Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Kedy sú diela umelca Jan Van Kessel Starší obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Jan Van Kessel Starší v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 66,7% | 75,0% |
| Energický | 33,3% | 0,0% |
| Hravý | 0,0% | 25,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 34,0% | 11,5% |
| Mäkký tieň | 32,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 22,0% | 34,6% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 26,9% |
| Luminózny | 2,0% | 26,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 30,8% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 19,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 73,8% | 26,9% |
| Neutrálne tóny | 21,4% | 73,1% |
| Tmavé tóny | 4,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 54,0% | 26,9% |
| Vyvážené | 42,0% | 73,1% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 19,2% |
| Jemný | 34,0% | 19,2% |
| Vyvážený | 10,0% | 26,9% |
| Výrazný | 22,0% | 7,7% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 26,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 10,0% | 15,4% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 19,2% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 3,9% |
| Silná farebná jednota | 40,0% | 53,8% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 7,7% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Jan Van Kessel Starší podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medallion's Frame with an A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet of Flowers in a Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floral Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Scenery with Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Vegetable Market… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia používá publikum umelca Jan Van Kessel Starší?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 100 | 70,0% |
| telefóny | 500 | 16,7% |
| tablety | 400 | 13,3% |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Jan Van Kessel Starší?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Jan Van Kessel Starší a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Jan Van Kessel Starší
Aké diela od Jan Van Kessel Starší si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv The Chorus of Birds, s 300 návštevami alebo 12% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Jan Van Kessel Starší na ArtsDot.com?
- 3 000 návštev za dvanásť mesiacov: 700 na stránke umelca a 2 300 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Jan Van Kessel Starší?
- Publikum pochádza z pou počítače (70%), telefóny (17%) a tablety (13%); pou počítače predstavuje 70% návštev.
Ktoré diela Jan Van Kessel Starší najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Neutrálne tóny (Paleta farieb) tvoria 73% návštev, hoci predstavujú len 21% katalógu.