Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Josef Horemans Starší na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jan Josef Horemans Starší na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Jan Josef Horemans Starší na ArtsDot.com: Operation s celkom 400 návštevami, čo predstavuje 44% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient a A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory. Celkovo malo Jan Josef Horemans Starší 2 700 návštev: 1 900 návštev stránky umelca a 800 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 78% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 48% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Jan Josef Horemans Starší
Toto je 6 dielov umelca Jan Josef Horemans Starší, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Operation, 1740
400 návštev · 44,4%
-
2
Nterior With A Surgeon And His Apprentice Attending To A Patient
100 návštev · 11,1%
-
3
A Lady Visiting An Alchemist In His Laboratory
100 návštev · 11,1%
-
4
Tooth Extraction
100 návštev · 11,1%
-
5
Tavern Scene
100 návštev · 11,1%
-
6
A Group Of Peasants, Vegetables And Fruit
100 návštev · 11,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Jan Josef Horemans Starší každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 300 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Jan Josef Horemans Starší?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Jan Josef Horemans Starší?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 74,2% | 100,0% |
| Mäkký tieň | 6,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,2% | 0,0% |
| Luminózny | 16,1% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,7% | 22,2% |
| Subtelné tóny farieb | 48,4% | 77,8% |
| Vyvážene jemná | 12,9% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 72,4% | 100,0% |
| Monochromatické | 13,8% | 0,0% |
| Neutrálne tóny | 13,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 67,7% | 88,9% |
| Vyvážené | 19,4% | 11,1% |
| Sýte | 12,9% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 67,7% | 77,8% |
| Jemný | 19,4% | 22,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,9% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 3,2% | 11,1% |
| jemne prepojená paleta | 9,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 9,7% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 58,1% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 19,4% | 44,4% |
Ktoré diela umelca Jan Josef Horemans Starší majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| At The Painter's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nterior With A Surgeon And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Patrician Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Concert In An Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Music Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior with a Surgeon and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lady Visiting An Alchemis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior with a Medical Pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Jan Josef Horemans Starší?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| maďarsky | 100 | 50,0% |
Koľko návštev má Jan Josef Horemans Starší denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Jan Josef Horemans Starší na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Jan Josef Horemans Starší sú najpopulárnejšie?
- Operation je najobľúbenejším dielom s 400 návštevami (44% všetkých zobrazení umelca Jan Josef Horemans Starší). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Jan Josef Horemans Starší na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Jan Josef Horemans Starší 2 700 návštev: 1 900 na stránke umelca a 800 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Jan Josef Horemans Starší najradšej?
- Uprednostňujú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 78% návštev oproti 48% umeleckého katalógu.