Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jan Grzegorz Stanisławski na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Jan Grzegorz Stanisławski: čísla v niekoľkých riadkoch
Grey Spring Day je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení umelca Jan Grzegorz Stanisławski. Nasledujú Pink River a Mallows - Polish autumn. Spolu stránka umelca (200 návštev) a diela (900 návštev) tvoria celkom 1 100 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (900 návštev). Návštevy vy favorujú Pokojná (Emocionálny tón), čo predstavuje 67% návštev oproti 0% v katalógu.
Jan Grzegorz Stanisławski: 9 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Jan Grzegorz Stanisławski.
Kedy ľudia navštevujú stránku Jan Grzegorz Stanisławski?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
800
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
100
Kedy sú diela umelca Jan Grzegorz Stanisławski obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Jan Grzegorz Stanisławski v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojná
0,0%
66,7%
Plný nádeje
50,0%
33,3%
Melancholický
50,0%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
40,0%
66,7%
Mäkký tieň
24,0%
16,7%
Mierny jas
28,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
4,0%
0,0%
Luminózny
4,0%
16,7%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,0%
41,7%
Subtelné tóny farieb
50,0%
58,3%
Vyvážene jemná
12,0%
0,0%
Výrazná prítomnosť farieb
2,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
78,4%
72,7%
Neutrálne tóny
16,2%
18,2%
Monochromatické
2,7%
9,1%
Tmavé tóny
2,7%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
58,0%
91,7%
Vyvážené
34,0%
0,0%
Sýte
8,0%
8,3%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
42,0%
50,0%
Jemný
28,0%
33,3%
Vyvážený
8,0%
0,0%
Výrazný
10,0%
8,3%
Vyhlásenie
12,0%
8,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
25,0%
jemne prepojená paleta
8,0%
16,7%
Vyvážená harmónia
10,0%
0,0%
Silná farebná jednota
54,0%
50,0%
Jednotná paleta
18,0%
8,3%
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Jan Grzegorz Stanisławski podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Moonrise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Tatra Mountains in the wint…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rainbow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Spring Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape from the Tatra Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Grey Spring Day
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mullein
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Inside the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cathedral in Sienna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké jazyky ovláda publikum umelca Jan Grzegorz Stanisławski?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
poľsky
300
100,0%
Koľko je denných návštev u Jan Grzegorz Stanisławski a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
200
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
100
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
100
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
200
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
100
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
300
po 26 Okt (predpoveď)
100
ut 27 Okt (predpoveď)
100
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
300
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
200
st 4 Nov (predpoveď)
200
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
200
so 7 Nov (predpoveď)
0
Čo sa ľudia pýtajú o Jan Grzegorz Stanisławski
Aké diela od Jan Grzegorz Stanisławski si ľudia otvárajú najčastejšie?
Najprv Grey Spring Day, s 200 návštevami alebo 17% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 9 diel.
Aké je publikum Jan Grzegorz Stanisławski na ArtsDot.com?
1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 200 na stránke umelca a 900 u jeho diel.
Ktoré diela Jan Grzegorz Stanisławski najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
Dielat s tagom Pokojná (Emocionálny tón) tvoria 67% návštev, hoci predstavujú len 0% katalógu.