Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Jack Levine na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Jack Levine: čísla v niekoľkých riadkoch
Act Of Legislature je hviezda: 200 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 10% všetkých zobrazení umelca Jack Levine. Nasledujú The Last Waltz a Reception in Miami. Spolu stránka umelca (400 návštev) a diela (1 800 návštev) tvoria celkom 2 200 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 900 návštev). Návštevy vy favorujú Tmavé tóny (Paleta farieb), čo predstavuje 31% návštev oproti 8% v katalógu.
Jack Levine: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Jack Levine.
-
1
Act Of Legislature, 1949
200 návštev · 10,5%
-
2
The Last Waltz, 1962
100 návštev · 5,3%
-
3
Reception in Miami, 1948
100 návštev · 5,3%
-
4
Untitled (832)
100 návštev · 5,3%
-
5
Untitled (796)
100 návštev · 5,3%
-
6
Untitled (265)
100 návštev · 5,3%
-
7
Untitled (284)
100 návštev · 5,3%
-
8
Untitled (962)
100 návštev · 5,3%
-
9
Untitled (904)
100 návštev · 5,3%
-
10
Untitled (644)
100 návštev · 5,3%
Kedy ľudia navštevujú stránku Jack Levine?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú diela umelca Jack Levine obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Jack Levine v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 36,0% | 36,8% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 36,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 26,3% |
| Svetlá rovnováha | 4,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 48,0% | 47,4% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 26,3% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 5,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 21,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 69,2% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 30,8% |
| Neutrálne tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 52,6% |
| Vyvážené | 44,0% | 26,3% |
| Sýte | 8,0% | 21,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 28,0% | 31,6% |
| Výrazný | 14,0% | 21,1% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 47,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 36,8% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 5,3% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 10,5% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 47,4% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 0,0% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Jack Levine podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (199) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hezekiah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (744) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scribe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (604) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (644) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Burlesque Dancer Verso (Unt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Act Of Legislature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Untitled (284) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Jack Levine?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko je denných návštev u Jack Levine a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Čo sa ľudia pýtajú o Jack Levine
Aké diela od Jack Levine si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Act Of Legislature, s 200 návštevami alebo 10% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Jack Levine na ArtsDot.com?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na stránke umelca a 1 800 u jeho diel.
Ktoré diela Jack Levine najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Tmavé tóny (Paleta farieb) tvoria 31% návštev, hoci predstavujú len 8% katalógu.