Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ivan Ivanovič Šiškin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Ivan Ivanovič Šiškin: čísla v niekoľkých riadkoch
Útoro v borovej strate je hviezda: 3 000 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 5% všetkých zobrazení umelca Ivan Ivanovič Šiškin. Nasledujú Morning in a Pine Forest a Oak Grove. Spolu stránka umelca (17 500 návštev) a diela (56 800 návštev) tvoria celkom 74 300 návštev. Záujem rastie, medzi Aug 2026 a Sep 2026 došlo k nárastu návštevnosti o 88%. Najlepší mesiac: Júl 2026 (34 700 návštev). Najpoužívanášie jazyky publika: anglicky (20%), francúzsky (11%) a taliansky (11%). Najčastejšie krajiny publika: Estónsko (17%), Taliansko (10%) a Argentína (7%). Podľa zariadenia: pou počítače (74%), telefóny (24%) a tablety (2%). Návštevy vy favorujú Mäkký tieň (Luminancia), čo predstavuje 40% návštev oproti 12% v katalógu.
Ivan Ivanovič Šiškin: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Ivan Ivanovič Šiškin.
Kedy ľudia navštevujú stránku Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 500
Júl 2026
4 200
30 500
Aug 2026
2 900
10 300
Sep 2026
10 300
14 500
Kedy sú diela umelca Ivan Ivanovič Šiškin obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Ivan Ivanovič Šiškin v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
66,7%
59,9%
Pokojná atmosféra
33,3%
23,8%
Mystický
0,0%
10,8%
Elegantný
0,0%
3,6%
Prírodný
0,0%
1,8%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
66,7%
79,4%
Melancholický
0,0%
11,2%
Pokojná
0,0%
9,4%
Kontemplatívny
33,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
24,0%
15,1%
Mäkký tieň
12,0%
39,6%
Mierny jas
30,0%
29,0%
Svetlá rovnováha
18,0%
11,7%
Luminózny
16,0%
4,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
34,0%
27,3%
Subtelné tóny farieb
30,0%
37,6%
Vyvážene jemná
26,0%
25,9%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
9,2%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
66,7%
41,0%
Zemité tóny
25,0%
40,7%
Tmavé tóny
8,3%
16,5%
Monochromatické
0,0%
1,2%
Other
0,0%
0,3%
Pastelové tóny
0,0%
0,3%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
26,0%
30,9%
Vyvážené
62,0%
55,0%
Sýte
12,0%
14,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
8,0%
4,7%
Jemný
30,0%
21,9%
Vyvážený
14,0%
12,2%
Výrazný
24,0%
21,8%
Vyhlásenie
24,0%
39,3%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
6,0%
10,2%
jemne prepojená paleta
4,0%
5,8%
Vyvážená harmónia
8,0%
7,5%
Silná farebná jednota
48,0%
54,0%
Jednotná paleta
34,0%
22,6%
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Ivan Ivanovič Šiškin podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Útoro v borovej strate
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
2 100
Backwoods
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
800
Sunny pine-tree (etude)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
In the forest of countess M…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
100
0
Fir forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
At the edge of a pine forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Morning in a Pine Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
1 200
Twilight. After Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
Firný les (štúdia)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
200
The Path through the Woods,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
600
Aké zariadenia používá publikum umelca Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
55 200
74,3%
telefóny
17 700
23,8%
tablety
1 400
1,9%
Aké jazyky ovláda publikum umelca Ivan Ivanovič Šiškin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
2 100
19,8%
francúzsky
1 200
11,3%
taliansky
1 200
11,3%
estónsky
900
8,5%
Chinese
800
7,5%
poľsky
700
6,6%
srbsky
700
6,6%
bulharsky
400
3,8%
rumunsky
400
3,8%
španielsky
300
2,8%
Koľko je denných návštev u Ivan Ivanovič Šiškin a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
pi 25 Sep
1 000
so 26 Sep
1 300
ne 27 Sep
1 800
po 28 Sep
900
ut 29 Sep
2 200
st 30 Sep
1 600
št 1 Okt
200
pi 2 Okt
1 800
so 3 Okt
700
ne 4 Okt
100
po 5 Okt
300
ut 6 Okt
900
st 7 Okt
1 100
št 8 Okt
1 600
pi 9 Okt
1 500
so 10 Okt
600
ne 11 Okt
1 100
po 12 Okt
300
ut 13 Okt
1 000
st 14 Okt
800
št 15 Okt
700
pi 16 Okt (predpoveď)
900
so 17 Okt (predpoveď)
600
ne 18 Okt (predpoveď)
700
po 19 Okt (predpoveď)
300
ut 20 Okt (predpoveď)
900
st 21 Okt (predpoveď)
800
št 22 Okt (predpoveď)
500
pi 23 Okt (predpoveď)
700
so 24 Okt (predpoveď)
400
ne 25 Okt (predpoveď)
500
po 26 Okt (predpoveď)
300
ut 27 Okt (predpoveď)
700
st 28 Okt (predpoveď)
600
št 29 Okt (predpoveď)
400
pi 30 Okt (predpoveď)
500
so 31 Okt (predpoveď)
300
ne 1 Nov (predpoveď)
400
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
500
st 4 Nov (predpoveď)
400
št 5 Nov (predpoveď)
300
Čo sa ľudia pýtajú o Ivan Ivanovič Šiškin
Aké diela od Ivan Ivanovič Šiškin si ľudia otvárajú najčastejšie?
Najprv Útoro v borovej strate, s 3 000 návštevami alebo 5% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Ivan Ivanovič Šiškin na ArtsDot.com?
74 300 návštev za dvanásť mesiacov: 17 500 na stránke umelca a 56 800 u jeho diel.
Aké zariadenia prinášajú publikum umelca Ivan Ivanovič Šiškin?
Publikum pochádza z pou počítače (74%), telefóny (24%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 74% návštev.
Aké jazyky používa publikum umelca Ivan Ivanovič Šiškin?
anglicky (20%), francúzsky (11%) a taliansky (11%). Prvou jazykovou verziou je anglicky, ktorú používa 20% návštevníkov.
Ktoré diela Ivan Ivanovič Šiškin najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
Dielat s tagom Mäkký tieň (Luminancia) tvoria 40% návštev, hoci predstavujú len 12% katalógu.