Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Honora (Nano) Nagle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Honora (Nano) Nagle
Ľudia otvárajú Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769 častejšie než akékoľvek lainé dielo od Honora (Nano) Nagle: 1 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení. Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778 a Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770. dopĺňajú pódiu. Honora (Nano) Nagle celkom zaznamenal 3 700 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 3 200 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 62% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Aug 2026 s 2 400 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (89%) a telefóny (11%). Jedna kategória vyniká: Monochromatické (Paleta farieb) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 25% katalógu.
Top 3: najčastejšie otvárané diela umelca Honora (Nano) Nagle
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 3 diel umelca Honora (Nano) Nagle sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769, 1769
1 900 návštev · 50,0%
-
2
Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778, 1778
1 800 návštev · 47,4%
-
3
Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770., 1770
100 návštev · 2,6%
Aká je popularita stránky Honora (Nano) Nagle môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 2 300 |
| Sep 2026 | 0 | 900 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Honora (Nano) Nagle?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Honora (Nano) Nagle?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 0,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 47,4% |
| Luminózny | 50,0% | 52,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 47,4% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 2,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatické | 25,0% | 50,0% |
| Neutrálne tóny | 50,0% | 47,4% |
| Pastelové tóny | 25,0% | 2,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 50,0% | 47,4% |
| Sýte | 50,0% | 52,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 52,6% |
| Jemný | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 47,4% |
| Vyhlásenie | 0,0% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 0,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 100,0% | 100,0% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Honora (Nano) Nagle v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Letter 11: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 400 | 0 |
| Letter 1: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 800 |
| Letter 7: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Letter 17: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Honora (Nano) Nagle?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 300 | 89,2% |
| telefóny | 400 | 10,8% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Honora (Nano) Nagle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Honora (Nano) Nagle a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Honora (Nano) Nagle: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Honora (Nano) Nagle má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769: 1 900 návštev, čo predstavuje 50% z celkového počtu zobrazení umelca Honora (Nano) Nagle. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 3.
Koľko návštev má Honora (Nano) Nagle?
- 3 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 3 200 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Honora (Nano) Nagle na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (89%) a telefóny (11%); vedie pou počítače s podielom 89%.
Existuje typ diela od Honora (Nano) Nagle, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Monochromatické (Paleta farieb): 50% návštev z 25% katalógu.