Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henry Cave na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henry Cave na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Henry Cave na ArtsDot.com: The Old Bridge over the River Ouse, York s celkom 100 návštevami, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Todd's Warehouse, Stonegate, York a Lendal Water Tower, York, by Night. Celkovo malo Henry Cave 700 návštev: 100 návštev stránky umelca a 600 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 700 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Vyvážené (Intenzita farieb): 83% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 71% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Henry Cave
Toto je 6 dielov umelca Henry Cave, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
The Old Bridge over the River Ouse, York, 1809
100 návštev · 16,7%
-
2
Todd's Warehouse, Stonegate, York
100 návštev · 16,7%
-
3
Lendal Water Tower, York, by Night
100 návštev · 16,7%
-
4
Lendal Water Tower, York, Evening
100 návštev · 16,7%
-
5
Cottage in Walmgate, York
100 návštev · 16,7%
-
6
The Windmill Inn, St George's Fields, York
100 návštev · 16,7%
Koľko ľudí navštevuje stránku Henry Cave každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Henry Cave?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Henry Cave?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 16,7% |
| Mäkký tieň | 14,3% | 16,7% |
| Mierny jas | 42,9% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 28,6% | 33,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,3% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 42,9% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,3% | 16,7% |
| Vyvážené | 71,4% | 83,3% |
| Sýte | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 14,3% | 16,7% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 14,3% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 71,4% | 83,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 16,7% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 16,7% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 71,4% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Henry Cave majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Old Bridge over the Riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Windmill Inn, St George… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Walmgate, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, E… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lendal Water Tower, York, b… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walmgate Bar, York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Todd's Warehouse, Stonegate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Henry Cave?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Henry Cave denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Henry Cave na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Henry Cave sú najpopulárnejšie?
- The Old Bridge over the River Ouse, York je najobľúbenejším dielom s 100 návštevami (17% všetkých zobrazení umelca Henry Cave). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Henry Cave na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Henry Cave 700 návštev: 100 na stránke umelca a 600 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Henry Cave najradšej?
- Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 83% návštev oproti 71% umeleckého katalógu.