Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Henri Biva na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Henri Biva na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Henri Biva na ArtsDot.com: Woodland interior with brook s celkom 300 návštevami, čo predstavuje 27% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Looking out onto a lake on a summer day a Forest in the spring. Celkovo malo Henri Biva 1 300 návštev: 500 návštev stránky umelca a 800 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 900 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 91% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 67% umeleckej kolekcie umelca.
7 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Henri Biva
Toto je 7 dielov umelca Henri Biva, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Woodland interior with brook
300 návštev · 27,3%
-
2
Looking out onto a lake on a summer day
200 návštev · 18,2%
-
3
Forest in the spring
200 návštev · 18,2%
-
4
Les nenuphar
100 návštev · 9,1%
-
5
A Quiet Stretch Of The River
100 návštev · 9,1%
-
6
Flowers near a well
100 návštev · 9,1%
-
7
By The River
100 návštev · 9,1%
Koľko ľudí navštevuje stránku Henri Biva každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Henri Biva?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Henri Biva?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,0% | 18,2% |
| Mäkký tieň | 60,0% | 63,6% |
| Mierny jas | 20,0% | 18,2% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,3% | 18,2% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 66,7% | 45,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 20,0% | 36,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 13,3% | 18,2% |
| Vyvážené | 73,3% | 63,6% |
| Sýte | 13,3% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 33,3% | 36,4% |
| Vyvážený | 26,7% | 27,3% |
| Výrazný | 20,0% | 18,2% |
| Vyhlásenie | 20,0% | 18,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 13,3% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 66,7% | 90,9% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Henri Biva majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Looking out onto a lake on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest in the spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A sun drenched river view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les nenuphar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Scene in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tranquility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market At Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Stretch Of The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Henri Biva?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| česky | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
| poľsky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev má Henri Biva denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 2 400 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 3 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 4 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 5 000 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
Otázky týkajúce sa Henri Biva na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Henri Biva sú najpopulárnejšie?
- Woodland interior with brook je najobľúbenejším dielom s 300 návštevami (27% všetkých zobrazení umelca Henri Biva). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 7 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Henri Biva na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Henri Biva 1 300 návštev: 500 na stránke umelca a 800 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Henri Biva najradšej?
- Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 91% návštev oproti 67% umeleckého katalógu.