Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gustav Johann Grunewald na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Gustav Johann Grunewald
Ľudia otvárajú View of Bethlehem, from Monocacy Bridge častejšie než akékoľvek lainé dielo od Gustav Johann Grunewald: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 17% všetkých zobrazení. Niagara Falls with the Terrapin Tower a Scene on Bear Creek, Woods on Fire dopĺňajú pódiu. Gustav Johann Grunewald celkom zaznamenal 800 návštev, z toho 400 na stránke umelca a 400 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 100% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 600 návštevami. Jedna kategória vyniká: Dramatické (Atmosféra) získava 50% návštev, hoci predstavuje len 25% katalógu.
Top 6: najčastejšie otvárané diela umelca Gustav Johann Grunewald
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 6 diel umelca Gustav Johann Grunewald sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
View of Bethlehem, from Monocacy Bridge, 1860
100 návštev · 16,7%
-
2
Niagara Falls with the Terrapin Tower, 1835
100 návštev · 16,7%
-
3
Scene on Bear Creek, Woods on Fire, 1848
100 návštev · 16,7%
-
4
Allentown Road, 1865
100 návštev · 16,7%
-
5
Saucon Valley, 1854
100 návštev · 16,7%
-
6
Zinc Works, Bethlehem, PA, 1850
100 návštev · 16,7%
Aká je popularita stránky Gustav Johann Grunewald môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Gustav Johann Grunewald?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Gustav Johann Grunewald?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatické | 25,0% | 50,0% |
| Pokojný | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 0,0% |
| Romantický | 25,0% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojná | 25,0% | 50,0% |
| Dramatický | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 0,0% |
| Pokojný | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 41,7% | 16,7% |
| Mierny jas | 50,0% | 66,7% |
| Svetlá rovnováha | 8,3% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 41,7% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 41,7% | 33,3% |
| Vyvážené | 58,3% | 66,7% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,3% | 16,7% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,3% | 0,0% |
| Výrazný | 25,0% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 58,3% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 66,7% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Gustav Johann Grunewald v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape, Tirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Bethlehem, from Mon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bethlehem from the Monocacy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Cart in Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene on Bear Creek, Woods… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Niagara Falls with the Terr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Brodheadsville Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zinc Works, Bethlehem, PA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Allentown Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Gustav Johann Grunewald?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Gustav Johann Grunewald a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Gustav Johann Grunewald: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Gustav Johann Grunewald má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to View of Bethlehem, from Monocacy Bridge: 100 návštev, čo predstavuje 17% z celkového počtu zobrazení umelca Gustav Johann Grunewald. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 6.
Koľko návštev má Gustav Johann Grunewald?
- 800 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 400 na stránke umelca a 400 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Gustav Johann Grunewald, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Dramatické (Atmosféra): 50% návštev z 25% katalógu.