Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Grahame Sydney na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Grahame Sydney
Ľudia otvárajú Boundary Road, Ida Valley častejšie než akékoľvek lainé dielo od Grahame Sydney: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých zobrazení. Paul Aubin a Standing Nude Ii dopĺňajú pódiu. Grahame Sydney celkom zaznamenal 4 700 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 3 900 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 60% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 4 000 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (79%) a telefóny (21%). Jedna kategória vyniká: Monochromatický (Intenzita farieb) získava 55% návštev, hoci predstavuje len 40% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Grahame Sydney
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Grahame Sydney sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Boundary Road, Ida Valley
400 návštev · 8,2%
-
2
Paul Aubin
400 návštev · 8,2%
-
3
Standing Nude Ii
300 návštev · 6,1%
-
4
Robert Hogan
200 návštev · 4,1%
-
5
Albatross At Deborah Bay
200 návštev · 4,1%
-
6
Waipiata Angel
200 návštev · 4,1%
-
7
Ahuriri Saddle
200 návštev · 4,1%
-
8
Ida Valley Moon
200 návštev · 4,1%
-
9
Pig Root Pond
100 návštev · 2,0%
-
10
Killing House
100 návštev · 2,0%
Aká je popularita stránky Grahame Sydney môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 700 | 3 300 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Grahame Sydney?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Grahame Sydney?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 10,2% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 26,5% |
| Mierny jas | 42,0% | 36,7% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 18,4% |
| Luminózny | 6,0% | 8,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 46,0% | 57,1% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 16,3% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 12,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 77,4% | 87,5% |
| Zemité tóny | 16,1% | 4,2% |
| Tmavé tóny | 3,2% | 4,2% |
| Monochromatické | 3,2% | 4,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 55,1% |
| Vyvážené | 42,0% | 24,5% |
| Sýte | 18,0% | 20,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 6,1% |
| Jemný | 10,0% | 6,1% |
| Vyvážený | 12,0% | 16,3% |
| Výrazný | 28,0% | 22,4% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 49,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 30,6% |
| jemne prepojená paleta | 26,0% | 12,2% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 10,2% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 38,8% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 8,2% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Grahame Sydney v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Hogan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Silent Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model In Light | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night At The Pensioner Flats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rozzie At Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing, Study For Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night House Ii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening In The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Arthur Batt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memorial Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á Grahame Sydney?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 78,7% |
| telefóny | 1 000 | 21,3% |
V akých jazykoch sa číta tvorba Grahame Sydney?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Grahame Sydney a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 200 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 200 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Grahame Sydney: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Grahame Sydney má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Boundary Road, Ida Valley: 400 návštev, čo predstavuje 8% z celkového počtu zobrazení umelca Grahame Sydney. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Grahame Sydney?
- 4 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 800 na stránke umelca a 3 900 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia Grahame Sydney na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (79%) a telefóny (21%); vedie pou počítače s podielom 79%.
Existuje typ diela od Grahame Sydney, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Monochromatický (Intenzita farieb): 55% návštev z 40% katalógu.