Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Graeme Base na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Graeme Base: čísla v niekoľkých riadkoch
Lazy Lions Lounging in the Local Library je hviezda: 300 návštev v posledných dvanástich mesiacoch, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení umelca Graeme Base. Nasledujú Japanese Butterfly Lizard a Mongolian Screamer. Spolu stránka umelca (100 návštev) a diela (1 900 návštev) tvoria celkom 2 000 návštev. Najlepší mesiac: Júl 2026 (1 600 návštev). Návštevy vy favorujú Vyvážené (Intenzita farieb), čo predstavuje 82% návštev oproti 58% v katalógu.
Graeme Base: 10 diel, ktoré ľudia najprv uvidia
Každé dielo nižšie bolo otvorené skutočnými návštevními v rámci ArtsDot.com počas posledných dvanástich mesiacov. Rank 1 je najčastejšie navštevované dielo od Graeme Base.
-
1
Lazy Lions Lounging in the Local Library
300 návštev · 13,6%
-
2
Japanese Butterfly Lizard
300 návštev · 13,6%
-
3
Mongolian Screamer
200 návštev · 9,1%
-
4
Spotted Marsh Draak
200 návštev · 9,1%
-
5
Untitled (280)
200 návštev · 9,1%
-
6
Untitled (804)
200 návštev · 9,1%
-
7
Artworks of the Cover and Title for The Eleventh Hour
100 návštev · 4,5%
-
8
Common Green Draak
100 návštev · 4,5%
-
9
Eastern Temple Worm
100 návštev · 4,5%
-
10
Crested Dipper
100 návštev · 4,5%
Kedy ľudia navštevujú stránku Graeme Base?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 0 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú diela umelca Graeme Base obhliadané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si vyberajú návštevníci Graeme Base v porovnaní s tým, čo vytvoril samotný umelec?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 3,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 42,4% | 54,5% |
| Svetlá rovnováha | 27,3% | 22,7% |
| Luminózny | 27,3% | 22,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,4% | 13,6% |
| Subtelné tóny farieb | 24,2% | 27,3% |
| Vyvážene jemná | 36,4% | 59,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 74,1% | 66,7% |
| Zemité tóny | 18,5% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 3,7% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 3,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,3% | 13,6% |
| Vyvážené | 57,6% | 81,8% |
| Sýte | 12,1% | 4,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 9,1% |
| Vyvážený | 9,1% | 22,7% |
| Výrazný | 21,2% | 9,1% |
| Vyhlásenie | 60,6% | 59,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,4% | 31,8% |
| jemne prepojená paleta | 18,2% | 18,2% |
| Vyvážená harmónia | 9,1% | 9,1% |
| Silná farebná jednota | 27,3% | 22,7% |
| Jednotná paleta | 9,1% | 18,2% |
Aké sú najobľúbeniejšie diela umelca Graeme Base podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lazy Lions Lounging in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (912) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Artworks of the Cover and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (280) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (136) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (285) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (442) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (195) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (489) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (621) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky ovláda publikum umelca Graeme Base?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko je denných návštev u Graeme Base a ako vyzerá predpoveď na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 300 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 300 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 400 |
Čo sa ľudia pýtajú o Graeme Base
Aké diela od Graeme Base si ľudia otvárajú najčastejšie?
- Najprv Lazy Lions Lounging in the Local Library, s 300 návštevami alebo 14% z celkového počtu zobrazení. Nad ním sa nachádza 10 diel.
Aké je publikum Graeme Base na ArtsDot.com?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na stránke umelca a 1 900 u jeho diel.
Ktoré diela Graeme Base najviac vyhovujú vkusu návštevníkov?
- Dielat s tagom Vyvážené (Intenzita farieb) tvoria 82% návštev, hoci predstavujú len 58% katalógu.