Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Giuseppe Pellizza da Volpedo
Ľudia otvárajú The Fourth Estate (also known as Proletariat) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Giuseppe Pellizza da Volpedo: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení. Washing in the Sun a The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow dopĺňajú pódiu. Giuseppe Pellizza da Volpedo celkom zaznamenal 1 300 návštev, z toho 800 na stránke umelca a 500 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 900 návštevami. Jedna kategória vyniká: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 67% návštev, hoci predstavuje len 27% katalógu.
Top 5: najčastejšie otvárané diela umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 5 diel umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
The Fourth Estate (also known as Proletariat), 1901
200 návštev · 33,3%
-
2
Washing in the Sun, 1905
100 návštev · 16,7%
-
3
The Mirror of Life That which the First One does, the Others follow, 1898
100 návštev · 16,7%
-
4
Family of emigrants, 1906
100 návštev · 16,7%
-
5
14th-15th century dress and finger sketch
100 návštev · 16,7%
Aká je popularita stránky Giuseppe Pellizza da Volpedo môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Giuseppe Pellizza da Volpedo?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 25,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 50,0% | 83,3% |
| Svetlá rovnováha | 12,5% | 16,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,2% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 12,5% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 37,5% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,8% | 50,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 16,7% |
| Tmavé tóny | 26,7% | 66,7% |
| Monochromatické | 6,7% | 16,7% |
| Neutrálne tóny | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 37,5% | 0,0% |
| Vyvážené | 37,5% | 50,0% |
| Sýte | 25,0% | 50,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 18,8% | 16,7% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 12,5% | 33,3% |
| Vyhlásenie | 43,8% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,8% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 16,7% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Love of Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Statue of Villa Borghese | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Field in Bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Washing in the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Holy Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Discussion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers Walking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family of emigrants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Giuseppe Pellizza da Volpedo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 600 | 85,7% |
| španielsky | 100 | 14,3% |
Ako vyzerajú denné návštevy u Giuseppe Pellizza da Volpedo a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 200 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Giuseppe Pellizza da Volpedo: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Giuseppe Pellizza da Volpedo má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to The Fourth Estate (also known as Proletariat): 200 návštev, čo predstavuje 33% z celkového počtu zobrazení umelca Giuseppe Pellizza da Volpedo. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 5.
Koľko návštev má Giuseppe Pellizza da Volpedo?
- 1 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 800 na stránke umelca a 500 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Giuseppe Pellizza da Volpedo, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 67% návštev z 27% katalógu.