Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giorgio Morandi na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Giorgio Morandi
Ľudia otvárajú Untitled (865) častejšie než akékoľvek lainé dielo od Giorgio Morandi: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% všetkých zobrazení. Untitled (253) a Still life dopĺňajú pódiu. Giorgio Morandi celkom zaznamenal 1 700 návštev, z toho 500 na stránke umelca a 1 200 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 50% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jedna kategória vyniká: Vyhlásenie (Kontrast) získava 29% návštev, hoci predstavuje len 7% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Giorgio Morandi
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Giorgio Morandi sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Untitled (865)
400 návštev · 23,5%
-
2
Untitled (253)
300 návštev · 17,6%
-
3
Still life
200 návštev · 11,8%
-
4
Natura morta metafisica, 1918
100 návštev · 5,9%
-
5
Autoritratto
100 návštev · 5,9%
-
6
Still Life, 1955
100 návštev · 5,9%
-
7
Still Life, 1943
100 návštev · 5,9%
-
8
Untitled (640)
100 návštev · 5,9%
-
9
Untitled (517)
100 návštev · 5,9%
-
10
Natura Morta a Grandi Segni, 1931
100 návštev · 5,9%
Aká je popularita stránky Giorgio Morandi môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Giorgio Morandi?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Giorgio Morandi?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 30,0% | 35,3% |
| Svetlá rovnováha | 43,3% | 52,9% |
| Luminózny | 20,0% | 11,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 64,7% |
| Subtelné tóny farieb | 33,3% | 23,5% |
| Vyvážene jemná | 13,3% | 5,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,3% | 5,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 57,7% | 62,5% |
| Monochromatické | 23,1% | 12,5% |
| Zemité tóny | 15,4% | 18,8% |
| Tmavé tóny | 3,9% | 6,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,7% | 52,9% |
| Vyvážené | 50,0% | 35,3% |
| Sýte | 13,3% | 11,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 35,3% |
| Jemný | 20,0% | 29,4% |
| Vyvážený | 13,3% | 5,9% |
| Výrazný | 10,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 6,7% | 29,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 3,3% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 23,3% | 29,4% |
| Jednotná paleta | 73,3% | 70,6% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Giorgio Morandi v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Natura morta metafisica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoritratto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Natura Morta a Grandi Segni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (197) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (865) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (732) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (253) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Giorgio Morandi?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Giorgio Morandi a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 500 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 500 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 600 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Giorgio Morandi: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Giorgio Morandi má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Untitled (865): 400 návštev, čo predstavuje 24% z celkového počtu zobrazení umelca Giorgio Morandi. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Giorgio Morandi?
- 1 700 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 500 na stránke umelca a 1 200 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Giorgio Morandi, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 29% návštev z 7% katalógu.