Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Giacomo Manzu na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Giacomo Manzu
Ľudia otvárajú Painter with Model Verso Blue Heads častejšie než akékoľvek lainé dielo od Giacomo Manzu: 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. Girl sitting (Little girl on the chair) a Grande Cardinale seduto dopĺňajú pódiu. Giacomo Manzu celkom zaznamenal 1 500 návštev, z toho 900 na stránke umelca a 600 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 500 návštevami. Jedna kategória vyniká: Neutrálne tóny (Paleta farieb) získava 71% návštev, hoci predstavuje len 56% katalógu.
Top 7: najčastejšie otvárané diela umelca Giacomo Manzu
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 7 diel umelca Giacomo Manzu sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Painter with Model Verso Blue Heads, 1963
100 návštev · 14,3%
-
2
Girl sitting (Little girl on the chair)
100 návštev · 14,3%
-
3
Grande Cardinale seduto, 1983
100 návštev · 14,3%
-
4
Model With Red Skirt
100 návštev · 14,3%
-
5
Cardinal, 1963
100 návštev · 14,3%
-
6
Untitled (214)
100 návštev · 14,3%
-
7
Untitled (139)
100 návštev · 14,3%
Aká je popularita stránky Giacomo Manzu môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 900 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Giacomo Manzu?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Giacomo Manzu?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,6% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 10,7% | 14,3% |
| Mierny jas | 35,7% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 32,1% | 42,9% |
| Luminózny | 17,9% | 28,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 64,3% | 71,4% |
| Subtelné tóny farieb | 17,9% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 14,3% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 56,0% | 71,4% |
| Zemité tóny | 32,0% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 4,0% | 0,0% |
| Monochromatické | 4,0% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 4,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 53,6% | 57,1% |
| Vyvážené | 42,9% | 28,6% |
| Sýte | 3,6% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 21,4% | 14,3% |
| Jemný | 17,9% | 28,6% |
| Vyvážený | 10,7% | 14,3% |
| Výrazný | 17,9% | 14,3% |
| Vyhlásenie | 32,1% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 3,6% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 14,3% | 14,3% |
| Silná farebná jednota | 28,6% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 39,3% | 42,9% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Giacomo Manzu v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Family United in Peace,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl sitting (Little girl o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cardinale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grande Cardinale seduto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Kneeling Cardinal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (739) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kardenal, (1952) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Painter with Model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diptix graflegging, (1950) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kardenal, (2) (1952) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Giacomo Manzu?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Giacomo Manzu a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Giacomo Manzu: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Giacomo Manzu má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Painter with Model Verso Blue Heads: 100 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Giacomo Manzu. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 7.
Koľko návštev má Giacomo Manzu?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 900 na stránke umelca a 600 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Giacomo Manzu, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 71% návštev z 56% katalógu.