Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gerbrand Van Den Eeckhout na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Krátka verzia pre Gerbrand Van Den Eeckhout
Ľudia otvárajú Jeroboam's Sacrifice at Bethel častejšie než akékoľvek lainé dielo od Gerbrand Van Den Eeckhout: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých zobrazení. Scholar with his Books a Posúdenie posledného večera dopĺňajú pódiu. Gerbrand Van Den Eeckhout celkom zaznamenal 2 600 návštev, z toho 600 na stránke umelca a 2 000 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 33% menej návštev v Sep 2026 ako v Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 900 návštevami. Jedna kategória vyniká: Pokojná atmosféra (Atmosféra) získava 20% návštev, hoci predstavuje len 0% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca Gerbrand Van Den Eeckhout
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca Gerbrand Van Den Eeckhout sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
Aká je popularita stránky Gerbrand Van Den Eeckhout môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
400
1 500
Aug 2026
100
200
Sep 2026
0
200
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Gerbrand Van Den Eeckhout?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Gerbrand Van Den Eeckhout?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Dramatické
57,1%
73,3%
Pokojná atmosféra
0,0%
20,0%
Klasika
28,6%
6,7%
Elegantný
14,3%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Melancholický
14,3%
20,0%
Napätý
14,3%
20,0%
Dramatický
14,3%
13,3%
Kontemplatívny
0,0%
20,0%
Zúfalý a vážny
14,3%
13,3%
Radostný
14,3%
6,7%
Pokojná
14,3%
0,0%
Utešujúci
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
76,0%
77,3%
Mäkký tieň
16,0%
22,7%
Mierny jas
2,0%
0,0%
Svetlá rovnováha
2,0%
0,0%
Luminózny
4,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
42,0%
36,4%
Subtelné tóny farieb
46,0%
36,4%
Vyvážene jemná
12,0%
27,3%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
85,4%
85,0%
Monochromatické
9,8%
15,0%
Neutrálne tóny
4,9%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
76,0%
68,2%
Vyvážené
24,0%
31,8%
Sýte
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
36,0%
36,4%
Jemný
28,0%
22,7%
Vyvážený
6,0%
4,5%
Výrazný
20,0%
18,2%
Vyhlásenie
10,0%
18,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
2,0%
13,6%
jemne prepojená paleta
10,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
8,0%
0,0%
Silná farebná jednota
44,0%
50,0%
Jednotná paleta
36,0%
36,4%
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Gerbrand Van Den Eeckhout v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Abraham and the Three Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Musical Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jeroboam's Sacrifice at Bet…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Boy with Red Beret and Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Posúdenie posledného večera
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Isaac Blessing Jacob
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Continence of Scipio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of a Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vertumnus and Pomona
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Children in a Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa číta tvorba Gerbrand Van Den Eeckhout?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Gerbrand Van Den Eeckhout a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
Deň
Návštevy
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
100
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
100
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
200
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
so 7 Nov (predpoveď)
0
Gerbrand Van Den Eeckhout: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Gerbrand Van Den Eeckhout má najvyššiu početnosť zobrazení?
Je to Jeroboam's Sacrifice at Bethel: 300 návštev, čo predstavuje 14% z celkového počtu zobrazení umelca Gerbrand Van Den Eeckhout. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má Gerbrand Van Den Eeckhout?
2 600 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 600 na stránke umelca a 2 000 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Gerbrand Van Den Eeckhout, ktoré ľudia preferujú?
Áno, Pokojná atmosféra (Atmosféra): 20% návštev z 0% katalógu.