Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Georges Stein na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre Georges Stein
Ľudia otvárajú Evening on a parisian boulevard častejšie než akékoľvek lainé dielo od Georges Stein: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení. A street scene in bern a Busy traffic on the champs elysees paris dopĺňajú pódiu. Georges Stein celkom zaznamenal 1 400 návštev, z toho 0 na stránke umelca a 1 400 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 100 návštevami. Jedna kategória vyniká: Jednotná paleta (Harmónia farieb) získava 43% návštev, hoci predstavuje len 18% katalógu.
Top 9: najčastejšie otvárané diela umelca Georges Stein
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 9 diel umelca Georges Stein sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Evening on a parisian boulevard
400 návštev · 28,6%
-
2
A street scene in bern
200 návštev · 14,3%
-
3
Busy traffic on the champs elysees paris
200 návštev · 14,3%
-
4
A flower market along the seine
100 návštev · 7,1%
-
5
Riders and Carriages on the Avenue du Bois
100 návštev · 7,1%
-
6
Flower Sellers
100 návštev · 7,1%
-
7
A View of the Opera House Paris
100 návštev · 7,1%
-
8
A View of Big Ben London
100 návštev · 7,1%
-
9
Paris At Night
100 návštev · 7,1%
Aká je popularita stránky Georges Stein môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca Georges Stein?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u Georges Stein?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 36,4% | 28,6% |
| Mierny jas | 27,3% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 36,4% | 28,6% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 45,5% | 35,7% |
| Subtelné tóny farieb | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 54,5% | 64,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,4% | 28,6% |
| Vyvážené | 36,4% | 50,0% |
| Sýte | 27,3% | 21,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 14,3% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 27,3% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 45,5% | 35,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,4% | 21,4% |
| jemne prepojená paleta | 9,1% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 36,4% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 18,2% | 42,9% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca Georges Stein v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paris, Avenue You Bois De B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Big Ben London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Opera House P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Sellers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Riders and Carriages on the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A sunny day in paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Busy traffic on the champs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Evening on a parisian boule… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| A flower market along the s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba Georges Stein?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u Georges Stein a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
Georges Stein: rýchle odpovede
Ktoré dielo od Georges Stein má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Evening on a parisian boulevard: 400 návštev, čo predstavuje 29% z celkového počtu zobrazení umelca Georges Stein. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 9.
Koľko návštev má Georges Stein?
- 1 400 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 0 na stránke umelca a 1 400 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od Georges Stein, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 43% návštev z 18% katalógu.