Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Gregory na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre George Gregory
Ľudia otvárajú Off The Needles častejšie než akékoľvek lainé dielo od George Gregory: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% všetkých zobrazení. Salvaging The Wreck a The Foundering of the S.S. You-Yangs dopĺňajú pódiu. George Gregory celkom zaznamenal 6 300 návštev, z toho 4 800 na stránke umelca a 1 500 pri jednotlivých díloch. Trend mierne klesá: o 55% menej návštev v Okt 2026 ako v Sep 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 3 200 návštevami. Počet návštev rozdelený podľa pou počítače (73%), telefóny (21%) a tablety (6%). Jedna kategória vyniká: Tmavé tóny (Paleta farieb) získava 33% návštev, hoci predstavuje len 18% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca George Gregory
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca George Gregory sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Off The Needles
200 návštev · 12,5%
-
2
Salvaging The Wreck
200 návštev · 12,5%
-
3
The Foundering of the S.S. You-Yangs
200 návštev · 12,5%
-
4
Sail And Steam By Moonlight
200 návštev · 12,5%
-
5
Vollendam Holland
200 návštev · 12,5%
-
6
Cowes, Isle of Wight
200 návštev · 12,5%
-
7
Running Down The Channel In A Fair Wind As She Clears The Stern Of The Ferry
100 návštev · 6,2%
-
8
Marine Painting
100 návštev · 6,2%
-
9
The Royal Naval Review
100 návštev · 6,2%
-
10
A Quiet Harbour
100 návštev · 6,2%
Aká je popularita stránky George Gregory môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 300 | 0 |
| Júl 2026 | 2 300 | 900 |
| Aug 2026 | 800 | 400 |
| Sep 2026 | 900 | 200 |
| Okt 2026 | 500 | 0 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca George Gregory?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u George Gregory?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,3% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 7,1% | 0,0% |
| Mierny jas | 42,9% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 35,7% | 25,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 14,3% | 18,8% |
| Vyvážene jemná | 21,4% | 18,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,3% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,6% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 18,2% | 33,3% |
| Zemité tóny | 18,2% | 16,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,6% | 25,0% |
| Vyvážené | 35,7% | 43,8% |
| Sýte | 35,7% | 31,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 21,4% | 25,0% |
| Jemný | 28,6% | 31,2% |
| Vyvážený | 14,3% | 6,2% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 35,7% | 37,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 18,8% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 12,5% |
| Silná farebná jednota | 57,1% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 21,4% | 6,2% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca George Gregory v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cowes, Isle of Wight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Vollendam Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Mull Of Cantyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sail And Steam By Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Royal Naval Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Marine Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wreck of the Star of Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundering of the S.S.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Shipping Off Ryde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je vnímaný/á George Gregory?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 600 | 73,0% |
| telefóny | 1 300 | 20,6% |
| tablety | 400 | 6,3% |
V akých jazykoch sa číta tvorba George Gregory?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Ako vyzerajú denné návštevy u George Gregory a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 100 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
George Gregory: rýchle odpovede
Ktoré dielo od George Gregory má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Off The Needles: 200 návštev, čo predstavuje 12% z celkového počtu zobrazení umelca George Gregory. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má George Gregory?
- 6 300 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 4 800 na stránke umelca a 1 500 na jednotlivých díloch.
Pozorujú ľudia George Gregory na telefóne alebo na počítači?
- Oba: podiel návštev podľa pou počítače (73%), telefóny (21%) a tablety (6%); vedie pou počítače s podielom 73%.
Existuje typ diela od George Gregory, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 33% návštev z 18% katalógu.