Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca George Edward Lodge na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Krátka verzia pre George Edward Lodge
Ľudia otvárajú Red-legged partridge častejšie než akékoľvek lainé dielo od George Edward Lodge: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 21% všetkých zobrazení. Capercaillie, on scots pine a Monkey-Eating Eagle dopĺňajú pódiu. George Edward Lodge celkom zaznamenal 1 500 návštev, z toho 300 na stránke umelca a 1 200 pri jednotlivých díloch. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026 s 1 300 návštevami. Jedna kategória vyniká: Mierny jas (Luminancia) získava 36% návštev, hoci predstavuje len 18% katalógu.
Top 10: najčastejšie otvárané diela umelca George Edward Lodge
Ranking na základe skutočných návštev, nie podľa skóre katalógu: 10 diel umelca George Edward Lodge sa v posledných dvanástich mesiacoch najčastejšie otváralo na ArtsDot.com.
-
1
Red-legged partridge
300 návštev · 21,4%
-
2
Capercaillie, on scots pine
200 návštev · 14,3%
-
3
Monkey-Eating Eagle
100 návštev · 7,1%
-
4
A jay on a branch
100 návštev · 7,1%
-
5
Peregrine falcon at rest
100 návštev · 7,1%
-
6
A leopard by the water's edge
100 návštev · 7,1%
-
7
Azure-winged magpie
100 návštev · 7,1%
-
8
A pheasant in flight above a wood in winter
100 návštev · 7,1%
-
9
A sandwich tern on a beach
100 návštev · 7,1%
-
10
Two common blood pheasants
100 návštev · 7,1%
Aká je popularita stránky George Edward Lodge môc, môc po móci?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Akú celkovú pozornosť získavajú diela umelca George Edward Lodge?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké štýly diel priťahujú návštevníkov u George Edward Lodge?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 21,4% |
| Mierny jas | 18,0% | 35,7% |
| Svetlá rovnováha | 58,0% | 21,4% |
| Luminózny | 16,0% | 21,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 56,0% | 71,4% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 90,7% | 100,0% |
| Zemité tóny | 7,0% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,0% | 57,1% |
| Vyvážené | 46,0% | 35,7% |
| Sýte | 12,0% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 21,4% |
| Jemný | 50,0% | 64,3% |
| Vyvážený | 14,0% | 0,0% |
| Výrazný | 12,0% | 7,1% |
| Vyhlásenie | 4,0% | 7,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 16,0% | 28,6% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 21,4% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 28,0% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 28,6% |
Ako sa porovnávajú najpopulárnejšie diela umelca George Edward Lodge v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gyr falcon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monkey-Eating Eagle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A goshawk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red-legged partridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A hen capercailie with her… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capercaillie, on scots pine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| A peregrine falcon on a cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A jay on a branch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Afternoon sunshine, killilan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A pair of capercaillie in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa číta tvorba George Edward Lodge?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Ako vyzerajú denné návštevy u George Edward Lodge a aká je prognóza?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje k tomuto grafu
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
George Edward Lodge: rýchle odpovede
Ktoré dielo od George Edward Lodge má najvyššiu početnosť zobrazení?
- Je to Red-legged partridge: 300 návštev, čo predstavuje 21% z celkového počtu zobrazení umelca George Edward Lodge. Zoznam vyššie pokračuje až po číslo 10.
Koľko návštev má George Edward Lodge?
- 1 500 za posledných dvanástich mesiacov, z toho 300 na stránke umelca a 1 200 na jednotlivých díloch.
Existuje typ diela od George Edward Lodge, ktoré ľudia preferujú?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 36% návštev z 18% katalógu.