Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Gabriel Ferrier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Gabriel Ferrier na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Gabriel Ferrier na ArtsDot.com: Judith s celkom 600 návštevami, čo predstavuje 50% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich LE DUC D'AUMALE AU CABINET DES LIVRES AU CHATEAU DE CHANTILLY a English Moonlit Dreams. Celkovo malo Gabriel Ferrier 1 200 návštev: 200 návštev stránky umelca a 1 000 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 600 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 92% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 28% umeleckej kolekcie umelca.
6 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Gabriel Ferrier
Toto je 6 dielov umelca Gabriel Ferrier, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
Judith
600 návštev · 50,0%
-
2
LE DUC D'AUMALE AU CABINET DES LIVRES AU CHATEAU DE CHANTILLY
200 návštev · 16,7%
-
3
English Moonlit Dreams, 1874
100 návštev · 8,3%
-
4
Français Les fumeurs de kiff, 1887
100 návštev · 8,3%
-
5
Ganymede, 1874
100 návštev · 8,3%
-
6
English Portrait of a Lady, 1903
100 návštev · 8,3%
Koľko ľudí navštevuje stránku Gabriel Ferrier každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Ako často sa ogliadajú diela od Gabriel Ferrier?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Gabriel Ferrier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,0% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 16,7% |
| Mierny jas | 28,0% | 8,3% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 8,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 8,3% |
| Subtelné tóny farieb | 28,0% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 66,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 18,2% | 70,0% |
| Neutrálne tóny | 40,9% | 20,0% |
| Zemité tóny | 40,9% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,0% | 25,0% |
| Vyvážené | 36,0% | 66,7% |
| Sýte | 8,0% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 8,3% |
| Vyvážený | 16,0% | 16,7% |
| Výrazný | 20,0% | 66,7% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 8,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 28,0% | 91,7% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 8,3% |
Ktoré diela umelca Gabriel Ferrier majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Elkins Widener (1885-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claudius Popelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE DUC D'AUMALE AU CABINET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Paul Déroulède… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Charles Sedelme… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 500 |
| Mona Lisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| English Moonlit Dreams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Gabriel Ferrier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Gabriel Ferrier denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 600 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Gabriel Ferrier na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Gabriel Ferrier sú najpopulárnejšie?
- Judith je najobľúbenejším dielom s 600 návštevami (50% všetkých zobrazení umelca Gabriel Ferrier). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 6 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Gabriel Ferrier na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Gabriel Ferrier 1 200 návštev: 200 na stránke umelca a 1 000 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Gabriel Ferrier najradšej?
- Uprednostňujú Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 92% návštev oproti 28% umeleckého katalógu.