Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frederick Cuming na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Frederick Cuming na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Frederick Cuming na ArtsDot.com: Promenade Arcachon II s celkom 100 návštevami, čo predstavuje 25% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Kent Landscape, July a The Studio. Celkovo malo Frederick Cuming 1 000 návštev: 700 návštev stránky umelca a 300 návštev stránok jednotlivých diel. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 800 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Mierny jas (Luminancia): 100% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 57% umeleckej kolekcie umelca.
4 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Frederick Cuming
Toto je 4 dielov umelca Frederick Cuming, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
Koľko ľudí navštevuje stránku Frederick Cuming každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa ogliadajú diela od Frederick Cuming?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Frederick Cuming?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 7,1% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 28,6% | 0,0% |
| Mierny jas | 57,1% | 100,0% |
| Svetlá rovnováha | 7,1% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 85,7% | 75,0% |
| Subtelné tóny farieb | 14,3% | 25,0% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 78,6% | 50,0% |
| Vyvážené | 21,4% | 50,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,6% | 25,0% |
| Jemný | 28,6% | 50,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 0,0% |
| Výrazný | 21,4% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 7,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 42,9% | 25,0% |
| jemne prepojená paleta | 14,3% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 25,0% |
| Silná farebná jednota | 35,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Frederick Cuming majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Studio Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape (Allotments) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Isle of Wight f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Buoy – Rye Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stephen William Hawking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fair Light Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Veranda, Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kent Landscape, July | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Aké jazyky používajú návštevníci Frederick Cuming?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko návštev má Frederick Cuming denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 100 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Frederick Cuming na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Frederick Cuming sú najpopulárnejšie?
- Promenade Arcachon II je najobľúbenejším dielom s 100 návštevami (25% všetkých zobrazení umelca Frederick Cuming). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 4 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Frederick Cuming na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Frederick Cuming 1 000 návštev: 700 na stránke umelca a 300 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Frederick Cuming najradšej?
- Uprednostňujú Mierny jas (Luminancia): 100% návštev oproti 57% umeleckého katalógu.