Frank Stella Štatistiky popularity a návštevnosti

1936 – 2024

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Frank Stella na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Frank Stella na pohľad

Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Frank Stella na ArtsDot.com: The Fountain s celkom 900 návštevami, čo predstavuje 20% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Darabjerd III a Tahkt-I-Sulayman Variation II. Celkovo malo Frank Stella 6 000 návštev: 3 300 návštev stránky umelca a 2 700 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 191% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Sep 2026 s 3 200 návštevami. O Frank Stella sa čítalo v jazykoch: anglicky (75%), španielsky (8%) a česky (5%). Ľudia si prehliadajú obsah na pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%). Zástupcovia majú sklon k Vyvážené (Intenzita farieb): 50% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 30% umeleckej kolekcie umelca.

10 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Frank Stella

Toto je 10 dielov umelca Frank Stella, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.

  1. The Fountain 1 The Fountain, 1992 900 návštev · 20,5%
  2. Darabjerd III 2 Darabjerd III, 1967 600 návštev · 13,6%
  3. Tahkt-I-Sulayman Variation II 3 Tahkt-I-Sulayman Variation II, 1969 500 návštev · 11,4%
  4. Hyena Stomp 4 Hyena Stomp, 1962 400 návštev · 9,1%
  5. Manteneia II – Frank Stella 5 Manteneia II – Frank Stella 400 návštev · 9,1%
  6. Untitled (AQZTY3) 6 Untitled (AQZTY3), 1967 300 návštev · 6,8%
  7. Quaqua Attaccati La 7 Quaqua Attaccati La, 1985 200 návštev · 4,5%
  8. Die Fahne Hoch! 8 Die Fahne Hoch!, 1959 200 návštev · 4,5%
  9. Marrakech 9 Marrakech, 1964 200 návštev · 4,5%
  10. Wolfeboro IV 10 Wolfeboro IV, 1966 100 návštev · 2,3%

Koľko ľudí navštevuje stránku Frank Stella každý mesiac?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Pozrite si čísla
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20262001 500
Aug 2026300800
Sep 20262 800400

Ako často sa ogliadajú diela od Frank Stella?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ktoré diela umelca Frank Stella majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Pozrite si čísla
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Gran Cairo000000000000
Hyena Stomp00000000010000
Basra Gate III000000000000
Die Fahne Hoch!00000000010000
The Marriage of Reason and…000000000000
Manteneia II – Frank Stella0000000001001000
Composition (S/1)000000000000
The Fountain00000000090000
Maquette for the Mural in t…000000000000
Shoubeegi000000000000

Aké zariadenia používajú návštevníci umelca Frank Stella?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Pozrite si čísla
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače3 20053,3%
telefóny2 50041,7%
tablety3005,0%

Aké jazyky používajú návštevníci Frank Stella?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Pozrite si čísla
JazykNávštevyZdieľať
anglicky4 50075,0%
španielsky5008,3%
česky3005,0%
poľsky3005,0%
rusky2003,3%
taliansky1001,7%
portugalsky1001,7%

Koľko návštev má Frank Stella denne a čo nasleduje potom?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Pozrite si čísla
DeňNávštevy
so 26 Sep200
ne 27 Sep800
po 28 Sep600
ut 29 Sep100
st 30 Sep600
št 1 Okt400
pi 2 Okt300
so 3 Okt100
ne 4 Okt200
po 5 Okt900
ut 6 Okt200
st 7 Okt600
št 8 Okt200
pi 9 Okt0
so 10 Okt200
ne 11 Okt100
po 12 Okt0
ut 13 Okt100
st 14 Okt500
št 15 Okt300
pi 16 Okt600
so 17 Okt (predpoveď)100
ne 18 Okt (predpoveď)200
po 19 Okt (predpoveď)300
ut 20 Okt (predpoveď)100
st 21 Okt (predpoveď)300
št 22 Okt (predpoveď)200
pi 23 Okt (predpoveď)200
so 24 Okt (predpoveď)100
ne 25 Okt (predpoveď)100
po 26 Okt (predpoveď)200
ut 27 Okt (predpoveď)0
st 28 Okt (predpoveď)200
št 29 Okt (predpoveď)100
pi 30 Okt (predpoveď)100
so 31 Okt (predpoveď)0
ne 1 Nov (predpoveď)100
po 2 Nov (predpoveď)100
ut 3 Nov (predpoveď)0
st 4 Nov (predpoveď)100
št 5 Nov (predpoveď)100
pi 6 Nov (predpoveď)100

Otázky týkajúce sa Frank Stella na ArtsDot.com

Ktoré diela umelca Frank Stella sú najpopulárnejšie?

The Fountain je najobľúbenejším dielom s 900 návštevami (20% všetkých zobrazení umelca Frank Stella). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 10 najčítanejších diel.

Koľko ľudí si prezera Frank Stella na ArtsDot.com?

Za posledných dvanástich mesiacov získal Frank Stella 6 000 návštev: 3 300 na stránke umelca a 2 700 na stránkach jednotlivých diel.

Na akých zariadeniach sa pohybujú návštevníci Frank Stella?

Väčšinou na pou počítače (53%), telefóny (42%) a tablety (5%): 53% návštev pochádza z pou počítače.

V akých jazykoch si ľudia čítajú o umelcovite Frank Stella?

Najpoužívanejšími jazykmi sú anglicky (75%), španielsky (8%) a česky (5%). S podielom 75% návštevníkov dominuje jazyk anglicky.

Aké diela majú návštevníci Frank Stella najradšej?

Uprednostňujú Vyvážené (Intenzita farieb): 50% návštev oproti 30% umeleckého katalógu.