Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca François Thomas Germain na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
François Thomas Germain na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca François Thomas Germain na ArtsDot.com: Terrine and salver s celkom 200 návštevami, čo predstavuje 29% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich Recipient for spices a Portail And Cross Section Of The Church Saint-louis-du-louvre In The Book Architecture Françoise. Celkovo malo François Thomas Germain 900 návštev: 600 návštev stránky umelca a 300 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť rastie: počet návštev vzal v raste 100% od Aug 2026 do Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 600 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Zmutedé (Saturácia farieb): 100% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 80% umeleckej kolekcie umelca.
4 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca François Thomas Germain
Toto je 4 dielov umelca François Thomas Germain, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
Koľko ľudí navštevuje stránku François Thomas Germain každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od François Thomas Germain?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca François Thomas Germain?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,0% | 28,6% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 10,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 20,0% | 28,6% |
| Luminózny | 30,0% | 28,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 80,0% | 100,0% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 44,4% | 57,1% |
| Zemité tóny | 11,1% | 28,6% |
| Monochromatické | 22,2% | 14,3% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 11,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 80,0% | 100,0% |
| Vyvážené | 20,0% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 20,0% | 14,3% |
| Jemný | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 20,0% | 28,6% |
| Výrazný | 10,0% | 28,6% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 28,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 28,6% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 28,6% |
Ktoré diela umelca François Thomas Germain majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Terrine and salver | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Recipient for spices | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wine Bucket | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Second Vitrail De La Nef La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Details Of The Arc De Triom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Centrepiece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cross Section Of The Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portail And Cross Section O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pair Of Candlesticks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plan Of The Ground Floor Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci François Thomas Germain?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Koľko návštev má François Thomas Germain denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky týkajúce sa François Thomas Germain na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca François Thomas Germain sú najpopulárnejšie?
- Terrine and salver je najobľúbenejším dielom s 200 návštevami (29% všetkých zobrazení umelca François Thomas Germain). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 4 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera François Thomas Germain na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal François Thomas Germain 900 návštev: 600 na stránke umelca a 300 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci François Thomas Germain najradšej?
- Uprednostňujú Zmutedé (Saturácia farieb): 100% návštev oproti 80% umeleckého katalógu.