Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Florine Stettheimerová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Florine Stettheimerová na pohľad
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčítanejším dielom umelca Florine Stettheimerová na ArtsDot.com: The Cathedrals of Wall Street s celkom 200 návštevami, čo predstavuje 33% všetkých zobrazení diel tohto umelca. Nasleduje ich My Birthday Eyegey a The Cathedrals of Broadway. Celkovo malo Florine Stettheimerová 1 600 návštev: 1 000 návštev stránky umelca a 600 návštev stránok jednotlivých diel. Pozornosť mierne klesla: počet návštev klesol o 50% z Aug 2026 na Sep 2026. Najviac navštevovaný mesiac bol Júl 2026 s 1 300 návštevami. Zástupcovia majú sklon k Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 50% návštev smerovalo k dielom, ktoré tvoria 20% umeleckej kolekcie umelca.
4 najpočetnejšie pozorévaných diel umelca Florine Stettheimerová
Toto je 4 dielov umelca Florine Stettheimerová, ktoré si ľudia na ArtsDot.com najčastejšie pozreli za posledných dvanásť mesiacov, zoradených od najčastejšie obvravňovaných.
-
1
The Cathedrals of Wall Street, 1939
200 návštev · 33,3%
-
2
My Birthday Eyegey, 1929
200 návštev · 33,3%
-
3
The Cathedrals of Broadway, 1929
100 návštev · 16,7%
-
4
Euridice and her Snake, Two Tango Dancers and St. Francis. Costume design for the artist's ballet "Orphée of the Quat'z Arts", 1912
100 návštev · 16,7%
Koľko ľudí navštevuje stránku Florine Stettheimerová každý mesiac?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Pozrite si čísla
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa ogliadajú diela od Florine Stettheimerová?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela si vyberajú návštevníci umelca Florine Stettheimerová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Pozrite si čísla
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 10,0% | 16,7% |
| Svetlá rovnováha | 60,0% | 50,0% |
| Luminózny | 20,0% | 33,3% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 0,0% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 60,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 62,5% | 40,0% |
| Pastelové tóny | 25,0% | 40,0% |
| Zemité tóny | 12,5% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 80,0% | 83,3% |
| Sýte | 20,0% | 16,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 40,0% | 66,7% |
| Vyvážený | 10,0% | 16,7% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 16,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 40,0% | 50,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ktoré diela umelca Florine Stettheimerová majú najvyššiu početnosť prehliadok podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Pozrite si čísla
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Euridice and her Snake, Two… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Costume design (Nijinsky) f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry McBride, Art Critic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Broadway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Wall Stre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Cathedrals of Fifth Ave… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cathedrals of Art | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of My Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Portrait, II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| My Birthday Eyegey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Aké jazyky používajú návštevníci Florine Stettheimerová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Pozrite si čísla
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| španielsky | 100 | 100,0% |
Koľko návštev má Florine Stettheimerová denne a čo nasleduje potom?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Pozrite si čísla
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky týkajúce sa Florine Stettheimerová na ArtsDot.com
Ktoré diela umelca Florine Stettheimerová sú najpopulárnejšie?
- The Cathedrals of Wall Street je najobľúbenejším dielom s 200 návštevami (33% všetkých zobrazení umelca Florine Stettheimerová). Vyššie uvedené hodnotenie obsahuje 4 najčítanejších diel.
Koľko ľudí si prezera Florine Stettheimerová na ArtsDot.com?
- Za posledných dvanástich mesiacov získal Florine Stettheimerová 1 600 návštev: 1 000 na stránke umelca a 600 na stránkach jednotlivých diel.
Aké diela majú návštevníci Florine Stettheimerová najradšej?
- Uprednostňujú Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 50% návštev oproti 20% umeleckého katalógu.